(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Олег Тягнибок: «Нинішні голосування означають початок реалізації парламентом політичної волі українців і вимог Революції гідності»

  • 09 жовтня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 152
  • Автор: admin
  • 0
«Коли Верховна Рада цього скликання починала роботу, було важко уявити, що цей парламент зможе реально змінити напрям своєї законотворчої діяльності й проголосувати за низку законів, яких вимагає українське суспільство. Сьогоднішній день у парламенті — це реалізація вимог Майдану, вимог Революції гідності. Те, що нині проголосовано антикорупційні закони, свідчить, що український парламент на завершення каденції реалізував політичну волю українського народу». Про це 7 жовтня 2014 року заявив Голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок під час брифінгу в парламенті.
Лідер націоналістів зазначив, що після позитивних голосувань 7 жовтня за важливі закони парламентарі не мають права зупинятися і повинні продовжити ухвалення необхідних законів.
«Маємо розуміти, що для того, щоби боротися з корупцією, недостатньо ухвалити рішення про створення Антикорупційного бюра чи ухвалити ще якісь антикорупційні закони. Нам ще потрібно проголосувати за скасування депутатської, суддівської і президентської недоторканності — це теж частина боротьби з корупцією, але, очевидно, це вже буде в наступному парламенті. Нам потрібно зобов’язати усіх чиновників проходити через поліграф — «детектор брехні» — на причетність до корупційних дій та співпрацю з чужоземними спецслужбами. Нам потрібно домогтися, щоб у кримінальному законодавстві була чітка норма, згідно з якою чим вища посадова особа — тим вищий рівень кримінальної відповідальності особи за скоєний злочин. Також маємо забезпечити норму про право для громади відкликати народних депутатів, чиновників, держслужбовців. Це все — елементи боротьби з корупцією, яка є основним внутрішнім ворогом української держави. Маємо розуміти, що боротьба з корупцією допоможе нам перемогти і у війні зі споконвічним ворогом — Москвою, яка споконвік зазіхає на Україну. Крім того, і досі ціла низка чиновників здають інформацію Москві про місце перебування наших військових. І антикорупційне законодавство допоможе поставити їм заслін і зберегти життя багатьом українцям.
Система боротьби з корупцією передбачає не тільки один закон — має бути ціла низка відповідних документів. У нинішньому парламенті ми тільки розпочали цей важливий процес. Якщо говорити образно, то люстрація — це генеральне прибирання, а боротьба з корупцією — це щоденне дотримання чистоти», — наголосив Олег Тягнибок.
Парламентар також нагадав, що 14 жовтня відбудеться останнє засідання парламенту цього скликання. «Для нас дуже важливо, щоби саме цього дня на Пресвяту Покрову, коли ми святкуємо створення українського козацтва та день Української Повстанської Армії, цей парламент ухвалив рішення про визнання боротьби ОУН—УПА боротьбою за державну незалежність України. Також маємо велике сподівання на ухвалення закону «Про заборону комуністичної ідеології», — підсумував Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.