(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Співпраця з НАТО — шлях до миру

  • 09 жовтня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 154
  • Автор: admin
  • 0

Костянтин БОНДАРЄВ

Сьогодні Росія веде війну з Україною, щоденно гинуть люди, держава втрачає частини своєї території. Україна не може протистояти агресору: за роки незалежності національну армію було знищено, військову техніку й озброєння розпродано, фінансування в обороноздатність країни в рази зменшилось. Війська не мають сучасного спорядження, а наявне знаходиться в несправному стані, або застаріло.  
В той час, коли Росія активно інвестувала в обороноздатність країни, постійно збільшуючи витрати на військові потреби, наша держава роками відкладала питання щодо переозброєння армії. Сьогодні чверть державного бюджету Росії на 2015 рік заплановано на витрати озброєння, а Україна не в змозі навіть забезпечить бійців АТО бронежилетами.  
У питанні національної безпеки українська держава відстає від російської  на 20 років й скоротити цей розрив ми самотужки не зможемо. Це прекрасно розуміє Путін, тому він не зупиниться. Міфічне перемир’я — лише тактичний виверт з боку Росії, вона вже анексувала Крим, на черзі Донбас та весь північний регіон України.
Вже зрозуміло, доки ми не відновимо армію, в нас немає жодного шансу протистояти Росії. Загарбник не зупиниться, доки не відчує нашої сили, нашої здатності дати йому відсіч. Ми мусимо створити потужну систему оборони, а не поступатися державним суверенітетом, як це сьогодні робить владна верхівка.
Україні потрібна допомога, і вона може її отримати, позбувшись позаблокового статусу. Співпраця з НАТО — це нове озброєння й військові технології, це — захист від зовнішньої агресії,  будь-який напад на членів НАТО розглядається як «напад на всіх», і кожен з учасників Альянсу зобов’язаний надати допомогу союзникам.
Але приймати рішення щодо приєднання України до НАТО мають не політики, а народ, як єдине джерело влади. Досить з нас таємних голосувань за закони, які легалізують путінську окупацію, досить з нас меморандумів, які змушують Україну капітулювати. Українці — сильна нація, вони, і тільки вони мають сьогодні право визначити вектор зовнішньої політики нашої держави.
Першим кроком на шляху до безпеки та миру в країні є збір підписів за проведення референдуму про вступ України до НАТО, ініційований партією «Батьківщина». Ми вже почали роботу, і закликаємо всіх громадян приєднатися до цієї ініціативи — ваш підпис може визначити подальшу долю країни.
Другий, надважливий крок — прийняття закону про проведення Референдуму в Парламенті. Нажаль, сьогодні жодна політична партія не підтримує ініціативу щодо проведення Референдуму. «Батьківщина» зможе змусити народних депутатів прийняти відповідний закон.
А безпосереднім гарантом Вашого волевиявлення в Парламенті стане кандидат від «Батьківщини» Савченко Віра Вікторівна, яка відстоюватиме інтереси громадян, та зробить все, аби питання національної безпеки стало першочерговим, яке розгляне Верховна Рада нового скликання.

Голосуй за «Батьківщину» та Віру Савченко, гарантуй мирне майбутнє своїм дітям!

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.