(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Джип не підвів

  • 09 жовтня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 151
  • Автор: admin
  • 0

Майже місяць минув відтоді, як 15 вересня бориспільські солдати отримали позашляховик Grand Cherokee Володимира Борисенка. Чи справдилися надії наших бійців на автомобіль у зоні АТО? Про це у розмові з 23-річним Віктором Кручиніним, рядовим міліції батальйону особливого призначення «Золоті ворота», який у рамках ротації на кілька днів повернувся до рідного Борисполя з Луганщини.

— 56 днів я перебував у зоні АТО, — розповідає Віктор. — Поїхав туди 4 серпня і вперше у своєму житті побачив Донбас. Враження незабутні. Наче потрапив в епоху Радянського Союзу. Зруйновані будинки, люди перелякані, тому що живуть під постійними обстрілами сепаратистів… Потоки біженців, для яких наші, українці, створюють коридори, пункти прийому та оформлення документів та звернень. Українська армія всіляко допомагає мирному населенню: завалилася хата — полагодили, немає харчів — принесли. Луганчани висловлюють вдячність українським бійцям, просять, щоб ми не кидали їх напризволяще. Разом з тим, багато людей, які вороже ставляться до нас. Просто вони не усвідомлюють всієї правди і вірять проросійській пропаганді.
У батальйоні «Золоті ворота» служать бориспільці: Віктор Кручинін та Рустам Хамракулов. І хоча Рустамові 42 роки, а Вікторові — 23, війна об’єднала їх. Рустам став для Віктора і батьком, і товаришем, і бойовим побратимом. За словами земляка, солдати на передовій — це одна велика родина, вони об’єднані спільними ідеями, мріями, правдами і кривдами.
Рішення піти на війну добровольцем було прийнято досить швидко. «Не сумнівався жодної секунди, адже захищати країну та відстоювати її цілісність та суверенність — справа честі, — стверджує Віктор Кручинін. — Україна — моя рідна земля, земля моїх батьків та моїх майбутніх дітей». Боєць згадує листи і дитячі малюнки зі школи № 5 міста Борисполя, що привезли волонтери в батальйон «Золоті ворота». Зізнається, що солдатам було дуже приємно отримати ці теплі листівочки. «Дітки малювали сонце, українські прапори, писали, щоб ми поверталися додому живі та здорові, із перемогою», — усміхається солдат. Бійці вдячні волонтерам, які активно підтримують армію на Сході Україні. Окремо згадує Віктор депутатів міської ради:
— Познайомилися з Володимиром Борисенком та Юрієм Адамовським під час Майдану на блокпосту у Борисполі. Зараз вони всіляко допомагають, передають на фронт гуманітарну допомогу. Одного разу зателефонували до мене і спитали: «Що треба?» Я сказав: «Транспорт». Його, справді, не вистачало. Тому найбільшим подарунком став позашляховик Grand Cherokee. Вже майже місяць ми використовуємо його під час бойових завдань у зоні АТО. Джип відрізняється високою прохідністю та розвиває швидкість до 170 км/год. Має 4-літровий бензиновий двигун. Кермо праворуч, що убезпечує від снайперської кулі водія. У багажному відсіку автомобіля багато місця, де, зазвичай, ми веземо спорядження бійців. У салоні водія розміщуються 4 солдати у повній військовій амуніції з автоматами.
За місяць позашляховик Grand Cherokee зазнав незначних пошкоджень: Автомобіль пройде технічний огляд на місцевому СТО. Боєць з батальйону «Золоті ворота» Віктор кручинін, якому пощастило керувати машиною, впевнений, що цей джип стане легендарним: «Ми пролітали підконтрольні сепаратистам території, були випадки, коли потрапляли під обстріл. Але, дякувати Богу, джип нас не підводив і завжди рятував від лиха».

Олена ВЕРБА,
фото

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.