(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Брудні технології на 98-ому окрузі

  • 09 жовтня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 158
  • Автор: admin
  • 0
До виборів залишилось менше місяця і окрім передвиборчої кампанії кандидатів у депутати, починають активізовуватись брудні технології так званої антиагітації.

На окрузі є єдиний кандидат, який має  надзвичайну підтримку виборців і безумовно — шанси на  перемогу. І це Сергій Міщенко. Однак ця прихильність народу не дає спокою його фейковим опонентам, завдання яких — лити бруд на лідера перегонів.
Ця брудна кампанія вражає як своєю різноманітністю, так й її абсурдністю. Вони не просто розповсюджують серед виборців листівки з антиагітаційним змістом, а й примудряються втягнути в це дітей. Як це ж цинічно й не по-християнськи.
Сергій Міщенко досить коротко, але змістовно прокоментував цю ситуацію на своїй сторінці у Facebook: «Кампанія почалася. Вона нагадує війну, війну диванних тролів і фейкових кандидатів. Частина їх уже зареєструвалася на моєму 98-му окрузі. Вони тримають людей за дурнів. Їм ні з чим йти. Єдина їхня програма — бочка помий, які планують виливати на голови виборців. Але ймовірність забруднитися самим 100-ва. І невідомо чи відмиються».
Виявляється, ці бруднорукі навіть замовили карикатуру. «Сюжет примітивний — мене мають зобразити на вилах. Цікаво подивитися на виконання. Чекаю з нетерпінням. Можливо конкурс оголосити на кращу карикатуру з моєю персоною???» — пише Міщенко. «Шкода» марної  роботи карикатуриста:  естетичного задоволення ніхто не отримає, як від витвору мистецтва, та й на репутацію парламентаря навряд чи суттєво вплине. Хіба можна сотні добрих справ та відданість людям впродовж років затьмарити хворою фантазією художника?
Останнім часом виборцям почали надходити й дзвінки від невідомих людей, які переконують не голосувати за Сергія Міщенка, наводячи неправдиві аргументи та свідчення.
Хочеться звернутись до всіх громадян 98 округу. Люди,  перш ніж вірити незнайомим людям, які вам телефонують,  та «брудним» листівкам, гарненько подумайте: невже звичайний набір букв важливіший за низку добрих справ та відгуки сотень вдячних людей, яким Сергій Міщенко допоміг особисто? Він провів вже понад 400 зустрічей у селах й містах свого округу. І це не суто агітація, бо вони проходили й міжвиборчий період.
Безумовно, вибір за вами! Але, ставляючи галочку навпроти певного кандидата, керуйтесь здоровим глуздом та покликом серця, а не брудними розповідями невідомих людей. Від цього вибору залежатиме наше з вами  майбутнє.

Віра Селенко

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.