(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Вчитель — професія від Бога

  • 09 жовтня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 194
  • Автор: admin
  • 0
У Борисполі в четвер, 2 жовтня, відзначили День працівників освіти. Близько 50 педагогів були нагороджені грамотами, подяками, квітами за вагомий особистий внесок, сумлінну творчу працю, високі досягнення у вихованні підростаючого покоління. У святкуванні взяв участь наш земляк, наймолодший депутат Бориспільської міської ради, кандидат у депутати ВР України від партії «Народний фронт» Володимир БОРИСЕНКО.

«Вчитель — професія від Бога, він призваний сіяти зерно знань, пророщувати, плекати, доглядати за ним. Коли дитина виростає, пожинає ці плоди», — наголосив у своєму виступі пан Володимир. Він теплими словами згадав свою першу вчительку Голокозакову Жанну Георгіївна, яка зустріла його, маленького першокласника, в ЗОШ № 6 у 1994 році, а також класного керівника Нагаєву Лідію Михайлівну, яка навчала Володю Борисенка в ЗОШ № 4 (нині гімназії «Перспектива»). Депутат подякував їм за добро, любов і мудрість, щоденний наполегливий труд. Нехитра людська щирість у цих, здається, звичайних словах підкорила серця освітян, і вони подякували депутатові гучними оплесками.
А слова Володимира Борисенка «Я нікому тебе не віддам, моя Україно!» надихнули на творчість голову Асоціації батьків Борисполя Валерія Мартишка. «Ці слова три дні не давали мені спокою, у них велика українська глибина, — зазначив діяч. — Я вирішив написати вірш, а з вірша вийшла пісня!» В.Мартишко подякував Володимиру Борисенку за життєве кредо і презентував нову пісню на гітарі.

Олена ВЕРБА,
фото автора

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.