(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Брудні технології на 98-ому окрузі

  • 17 жовтня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 278
  • Автор: admin
  • 0
До виборів залишилось два тижні і окрім передвиборчої кампанії кандидатів у депутати, починають активізовуватись брудні технології.

Відповідно до рейтингів, найбільшу підтримку на нашому окрузі має Сергій Міщенка. Він йде на вибори як самовисуванець, але за підтримки Блоку Петра Порошенка. Відповідно до опитувань соціологічної служби «Рейтинг» Сергій Міщенко є одноосібним лідером виборчих перегонів. Його готові підтримати більшість виборців.
Тому нечистоплотні опоненти розгорнули брудну кампанію проти нього. В першу чергу розповсюджуючи ночами брехливі листівки із змонтованих зображень. Також обдзвонюючи виборців нашого округу від Комітету солдатських матерів Бориспільщини.
Сергій Міщенко з цього приводу зазначив: «Кампанія почалася із бруду. Складається враження, що для деяких «діячів» не було Революції Гідності на Майдані. Тому застосовують технології часів Януковича. Їм просто ні з чим йти до виборців. Єдина їхня програма — бочка помий, які планують виливати на голови виборців. А нам робити своє. В першу чергу забезпечити мир й одіти та взути наших воїнів на Сході».
Комітет виборців України уже повідомив, що цьогорічна виборча кампанія є дуже брудною. Для 98 округу це в першу чергу пов’язано із наявністю сильного кандидата — Сергія МІЩЕНКА. Потрібно відзначити, що високий рейтинг останнього пов"язаний із активною роботою не лише під час виборчої кампанії, але й на протязі всієї депутатської каденції.
Як зазначає організація «Депутатський монітор» Сергій Міщенко є лідером серед усіх народних депутатів щодо кількості зустрічей проведених із виборцями. За два роки він провів більше 400 прийомів. А кількість заяв і звернень, які Міщенко направив у різні органи державної влади для вирішення проблем виборців сягнула 6 тисяч.

Віра Селенко

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.