(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Звідки гроші в Борисенка?

  • 17 жовтня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 395
  • Автор: admin
  • 0
Політична агітація на Київщині мало чим відрізняється від виборів до ВР у 2012 році та президентських перегонів у травні 2014-го. Майбутні парламентарі обіцяють багато: об’єднати українців, повернути Крим, очистити владу, подолати корупцію. Здається, що й витрати на поліграфічну продукцію: білборди, намети, листівки, — також не змінилися. Звідки ж у політиків на все це гроші? Хто, скільки і кому виділив фінансів? З таким питанням редакція звернулася до кандидата у народні депутати по 98 виборчому округу від партії «Народний фронт» Володимира Борисенка.

— Днями я їздив у Згурівку, побував у Переяславі-Хмельницькому, в Яготині, під час зустрічей виборці неодноразово питали про фінансове забезпечення кампанії, — говорить Володимир Костянтинович. — Мені нічого приховувати, оскільки вся агіткампанія побудована виключно на волонтерських засадах, з ідейних міркувань. Відкрито виборчий фонд кандидата Борисенка, куди постійно надходять гроші від активістів Майдану, учасників Революції Гідності, звичайних громадян, які  намагаються матеріально підтримати свого кандидата на парламентських виборах, за що їм дуже вдячний. Крім того, особисто до мене звертаються виборці і питають, чим допомогти, бо розуміють, що левову частку народних коштів ми спрямовуємо на гуманітарну допомогу бійцям в зону АТО. Фінансово підтримують  друзі, однопартійці. Наприклад, витрати на зовнішню рекламу значно мінімізовані завдяки підтримці з боку власника цієї мережі білбордів та сітілайтів. Більше того, зі зростанням популярності та чисельності партії «Народний фронт», збільшилися й добровільні внески та пожертви у фонд партії від небайдужих громадян. Відтак парламентські перегони проходять завдяки спільним зусиллям, за народної підтримки.
Як відомо, сам Борисенко не є безробітним. Він достойно і чесно заробляє, працюючи комерційним директором підприємства «БФ Груп» в аеропорту «Бориспіль», що займається управлінням магазинів безмитної торгівлі. Кандидат наголошує, що грошей на виборчу кампанію його організація не збирала, бо для нього є вкрай неприпустимим використовувати колектив у власних політичних інтересах. Володимир Борисенко неодноразово підкреслював, що він дотримується чесної і прозорої лінії, у тому числі фінансової, ведення передвиборчої кампанії. І тут, погодьтеся, важко у чомусь дорікнути кандидату.

Олена МАРЧЕНКО

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.