(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«Київську Русь» зустріли вигуками «Героям Слава!»

  • 17 жовтня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 288
  • Автор: admin
  • 0
12 вересня громада Київщини зустрічала наших мужніх хлопців з 11 батальйону територіальної оборони «Київська русь», частина яких  повернулися із зони АТО на ротацію.

Сльозами радості, квітами і вигуками «Героям слава» зустріли матері, дружини, діти наших славних воїнів.
Серед зустрічаючих був і народний депутат Сергій МІЩЕНКО. За його словами, кожен третій з тих, хто повернувся, — з Бориспільщини та Яготинщини. Спільними зусиллями, матерів, дружин, сестер та волонтерів, з якими писали вимоги до Міністерства оборони, неодноразовими походами  особисто до міністра, ми домоглися довгоочікуваної ротації.
«Саме наш 11-тий батальйон обороняв спочатку Каматорськ, а потім потрапив в засідку під Дебальцево, де від кулі снайпера загинув командир, наш земляк, Олександр Гуменюк. Як би не було важко, але вони не відступили жодного разу. Сьогодні ми їх зустрічали як героїв»,  — наголосив народний депутат.
«Приємно було спілкуватися із втомленими солдатами, щасливими матерями та дружинами. Вони дякували за допомогу. Якщо чесно, я переживав, чи доходять наші «передачі». Хлопці підтвердили — дійшли і навіть врятували їм життя...», — сказав Сергій МІЩЕНКО.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.