(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Якщо ми не підтримуватимо бійців, вони можуть не вистояти…

  • 06 листопад 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 286
  • Автор: admin
  • 0
У цьому переконані жителі села Дударків.  До сільського храму, що у центрі села, дударківці принесли не тільки те, що на городі росте, а й продукти  з магазину — цукор, крупи, олію, печиво, цукерки та іншу провізію. Дістали і консервацію із погребів.

Від початку Революції  Гідності та з часу проведення АТО дударківці доводять, що нація — не просто етнічна спільнота громадян, це єдиний організм. Вислів  «моя хата скраю» —  це тепер не про нас. Українці змінилися, переродилися. Нас об’єднала спільна мрія, тепер об’єднує і біда.
«Там усе зруйновано, а відновленню заважають регулярні бої», — говорить депутат Бориспільської районної ради від ВО «Свобода» Наталія Андрощук, яка возить гуманітарну допомогу вже п’ятий місяць. За її словами, якщо наша держава буде так само дбати  про своїх людей, як звичайні українці піклуються один про одного, ми будемо непереможні.
Після кожної поїздки до наших військових волонтери від ВО «Свобода» — пол-ковник Олександр Болькін та Наталія Андрощук — оприлюднюють фотозвіти, аби підтвердити, що хлопці отримали те, що їм потрібно.
Велика вдячність небайдужим дударківцям.

Світлана ТИМЧЕНКО

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.