(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Від виселення родину Гордієнків захищали всім миром

  • 06 листопад 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 300
  • Автор: admin
  • 0
Уже вкотре приїздять судові виконавці виселяти Гордієнків з будинку, розташованого на території, де колись розміщувалися ракетники. І вже вкотре брати Гордієнки кличуть на допомогу своїх друзів-«майданівців», аби не допустити цього.
Днями спроба виселення повторилася. На захист української родини приїхали депутати Бориспільських міської та районної рад, однопартійці-«свободівці» та просто небайдужі громадяни Бориспільщини. Адміністрація колишнього столичного заводу «Артем», якому одне із відомств передало цю територію разом із тиром та іншими об’єктами, вочевидь, має намір її продати. Проте закон забороняє продавати землю разом з мешканцями, які на ній живуть. Тож є судове рішення на їх виселення.
Судові виконавці так і кажуть: «добийтеся скасування цього судового рішення, і ми більше ніколи сюди не приїдемо». Але прості люди як раніше, так і після прийняття закону про люстрацію, не вірять у законність зазначеного судового рішення, оскільки люстрацію судової системи ще не почали проводити. А суддів ще й як потрібно люструвати! Адже ще не забулася нашуміла подія, пов’язана із місцевим суддею, який виніс судові ухвали про звільнення злочинця Лозінського, про покарання автомайданівців… І зараз уже навряд чи хтось повірить, що подібні ухвали приймаються безкоштовно. Рейтинг довіри до судової гілки влади нині дуже низький. Тож і цього разу люди не дали виселити Гордієнків.
А територія, яку хочуть продати, може ще послужити міській і районній громадам. Там і літній дитячий табір можна буде облаштувати, і військово-патріотичну базу для навчання військовій справі.
Гамір у дворі перед гордієнківською хатиною ущух після чергового складання судовими виконавцями акту про перешкоджання виконанню судового рішення. Проте скільки їх ще буде?

Мстислав КУТАЛО

Фото В. Шапошнікова

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.