(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Головне — рідних чад вберегти…

  • 20 листопад 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 304
  • Автор: admin
  • 0
Поки Україна лише старається вступити у Євросоюз, російські депутати уже успішно в нього інтегрувалися, незважаючи на те, що Путін з усіх сил прагне вбити клин між прихильниками ідей совєтів та європеїзованим західним світом. Особливо яскраво це простежується у російських ЗМІ, які масово перетворились у знаряддя пропаганди. Та чи на ділі увесь «рускій мір» та його еліта відхрестились від «врагов ісконно руского»?

Блогер Катерина Калашникова зібрала цікаві відомості про те, де навчаються діти російських політиків. В результаті виявилось, що усі вони вибирають іноземні школи та виші.
Віце-спікер Госдуми РФ Сєргєй Желєзняк не раз підкреслював важливість збереження патріотичних цінностей серед росіян. «Важливо, щоб ціннісні орієнтири, любов до батьківщини, патріотизм формувалися з дитинства і були невід’ємною частиною процесу виховання та становлення громадянина», — наголошує політик. Також віце-спікер впевнений, що «чиновник не може бути пов’язаний економічними зобов’язаннями з іншими державами, бо тоді він стає залежним не від інтересів громадян Росії, а від очікувань керівництва інших держав», — повідомляє сайт «rb.ru» із посиланням на слова юриста та політичного діяча Алєксєя Навального.
Парадоксальним же є те, що три доньки того самого Желєзняка вчаться за кордоном. Найстарша, Анастасія, здобуває освіту зараз у Лондоні. Катерина — в елітній швейцарській школі, яку раніше закінчувала і її старша сестра. Наймолодша, Ліза, проживає також в столиці Туманного Альбіону. Варто зазначити, що Желєзняк задекларував дохід у розмірі 3,5 млн рублів, в той же час оплата навчання чад в іноземних вишах йому обходиться 11 млн на рік.
Окрім доньок Желєзняка, Лондон припав до душі синові віце-спікера Госдуми Олександру Жукову. Та, схоже, навчання у Британії залишає багато вільного часу, оскільки хлопець примудрився потрапити на 14 місяців за ґрати, встрявши у п’яну бійку.
Міністр закордонних справ Сєргєй Лавров, згідно зі своєю посадою, налагоджує зв’язки з зовнішнім світом також дуже своєрідно. Його донька, Ксенія Лаврова, зараз закінчує Колумбійський університет у Нью-Йорку і повертатися на «родіну» не збирається.
Сонячну Італію вибрала для себе донька комуніста Воронцова Ганна. Перед тим дівчина навчалась в Німеччині, а тепер продовжує своє навчання у Міланському університеті.
На питання, чому в такого «патріота» донька за кордоном здобуває знання, політик відповідає сухо та неохоче: «Це навряд чи варто обговорювати, — молодь так вчиться. Що ж їй, кинути все і їхати сюди?»
Судячи зі слів депутата, його донька повертатися на батьківщину не збирається: «Потім до докторантури, мабуть, буде вступати. Ганна досконало володіє двома мовами, буде допомагати нашим фірмам, державі здійснювати зв’язки», — ділиться мріями Воронцов.
Цікаво складається доля у сина депутата Госдуми від партії «Единая Россия» Степана Ремезкова. Батько Александр Ремезков відправив своє чадо в престижний військовий мілітарі-коледж «Valley Forge» в Пенсільванії, де навчають за програмою підготовки офіцерів США. Доти Степан переймав досвід у Великобританії. Інший син Ремезкова 2008 року вступив у «Malvern College» — елітну приватну школу-пансіон для дітей 13–18 років. Цей навчальний заклад займає приблизно 100 га біля підніжжя пагорбів Малверн-Хіллс (графство Вустершир) і незмінно входить до тридцятки кращих шкіл Великобританії. Як можна здогадатись, навчання у таких закладах далеко не всім по кишені. Донька Ремезкова Марія також вирішила не відставати від братів та з 2012 року живе у Відні та займається гімнастикою.
Син головного борця за православні цінності, голови фракції «Справедливая Россия» Єлени Мізуліної навчався в Оксфорді. Отримавши диплом, переїхав жити на постійній основі у Бельгію, де працює у фірмі із міжнародним масштабом «Mayer Brown», яку називають найкращим місцем для працевлаштування ЛГБТ-юристів. Як же так сталося, що Єлена Мізуліна, голова Комітету ГД з питань сім’ї, жінок і дітей та автор законопроекту, що передбачає запровадження штрафів за виправдання гомосексуалізму, дозволила своїй дитині жити в обителі геїв, в країні, де ще з 2000 легалізовано одностатеві шлюби, або, як їх юридично називають, «статутне співжиття», в країні, яку жоден православний росіянин не оминає нагоди поґанити?
2013 року у Росії Рада Федерації одностайно ухвалила так званий «антимагнітський закон», який в народі охрестили ще й «антисирітським» чи «законом негідників». В основі цього закону — заборона громадянам як США, так і іноземцям загалом усиновлювати російських дітей. Одним із палких прихильників цього правочину є Андрій Фурсенко, екс-міністр освіти РФ. Досить довго та наполегливо політик приховував, що його діти навчались за кордоном, а син Алєксандр постійно живе в США.
Також відомо, що син президента фонду «Політика» В’ячеслава Ніконова Алєксей взагалі є громадянином Сполучених Штатів. До слова зауважу, Ніконов дуже пишається тим, що є внуком того самого Молотова, який назавжди ввійшов у підручники історії поряд із прізвищем Ріббентропа.
Діти бізнесу — не завада
Госдума Росії торік 24 квітня ухвалила закон, що забороняє чиновникам, держслужбовцям, депутатам та сенаторам мати рахунки за кордоном, а також тримати цінні папери в іноземних банках. Чиновникам заборонено мати за кордоном ще й облігації та усі цінні папери, включно із дорожними чеками. Таким чином жоден росіянин, що займає державну посаду, не може вести підприємницьку діяльність в жодній країні, окрім Росії.
Проте що заважає мати справи за кордоном руками дітей? Старший син віце-прем’єра Дмитра Козака Олексій вже багато років живе за кордоном та займається будівництвом. Олексій є співвласником таких іноземних фірм, як «Макбрайт», «Ред», «Юна». Одночасно залучений і в державній групі «ВТБ», банки якої є й на території України.
Інший син Дмитра Козака та молодший брат Олексія — Олександр — працює в «Credit Suisse» (швейцарський фінансовий конгломерат, активи якого становлять приблизно 1,1 трлн. доларів). Цей банк влада Німеччини звинуватила у тому, що він допомагає високопоставленим клієнтам ухилятися від сплати податків.
Діти та онуки чи не найбільшого «патріота» Росії Володимира Якуніна, глави «РЖД» (Российские железные дороги), живуть в Англії та Швейцарії.
Син Якуніна Андрій після здобуття освіти та довгого проживання в Лондоні повернувся в Росію, але вже в ролі інвестора британського фонду прямих інвестицій «Venture Investments & Yield Management». Нині проживає у своєму будинку в Лондоні, купленому 2007 року за 4,5 мільйона фунтів та зареєстрованому на панамський офшор, про це інформує сайт «ukr.media». Віктор, інший син Якуніна, як ми згадували, живе у Швейцарії й також є власником елітної нерухомості. Онуки глави «РЖД» взяли приклад з батьків та не відцуралися решти світу — усі навчаються в престижних закладах Швейцарії та Великобританії.
Цікаво, що російські політики навіть хочуть з ідеологічних міркувань перетворити у привілей закордонні поїздки та підняти на них ціни, тому що «неправильно, коли авіаквитки на літаки в межах Росії коштують дорожче, ніж рейси за кордон». Відповідний законопроект уже подано в Госдуму і він доповнить уже чинні закони про мереживну білизну чи сандалі з закритим носом. «Не може такого бути, аби було вигідніше літати на курорти Європи, Африки чи Америки, аніж на Камчатку, Сибір та інші вітчизняні напрямки», — цитує «Дождь» автора законопроекту Алєксандра Нілова.
Перефразовуючи відомий вислів, скажемо очевидне, що Росія — для росіян і росіяни — для Росії. Саме це й можна констатувати зі слів чиновників РФ. Та насправді діло розходиться зі словами. Методи, якими російські політики захищають «ісконно рускоє», скидаються на лікування ангіни морозивом.
Проблема росіян у тому, що їхня влада синонімізувала патріотизм та ворожнечу із вигаданим ворогом. А якщо довго боротися з ілюзією, то, врешті-решт, вона стане реальністю.

Ігор ХРИПЛИВИЙ
Газета ВО «Свобода» № 275

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.