(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Бориспільщина. На місцях Революція гідності так і не відбулася?

  • 20 листопад 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 147
  • Автор: admin
  • 0
Хоч Революція гідності і пішла з Майдану Незалежності столиці, та в окремі села Бориспільського району вона, так і не дійшла. Хоч Янукович і втік з України, однак його «реґіональні» сатрапи продовжують царювати на місцях і, схоже, ніяка люстрація їх не торкнеться. У цьому вкотре можна переконатися з огляду на події у нашому краї.

Днями майданівці, серед яких переважно були представники місцевих організацій ВО «Свобода» та «Правого сектору», провели пікетування Бориспільського міськрайонного суду, де розглядається позовна заява сільського голови Дударкова М. Г. Ґуральника проти мешканки цього села Л. М. Блиндер, яка незаконно була скорочена вказаним сільським чиновником з посади спеціаліста з призначень субсидій виконавчого комітету Дударківської сільради.
Як зазначає Любов Михайлівна, після подачі нею позову до сільського голови судилище триває вже близько 6 років. 24 березня 2014 року у Бориспільському міськрайонному суді була, нарешті, доведена неправомірність дій керівництва сільської ради Дударкова, а згодом Київський Апеляційний Адміністративний суд залишив Апеляційну скаргу вказаної ради без задоволення. Згідно з Постановою від 24.03.2014, Бориспільський міськрайонний суд зобов’язав Дударківського сільського голову Ґуральника Миколу Григоровича внести зміни у своє розпорядження в частині поновлення Блиндер Любові Михайлівни за її згодою на посаді, яка є рівнозначною посаді спеціаліста з призначень субсидій. Однак, як видно, на цьому справа не закінчується.
Незважаючи на наявність виконавчого провадження, починаючи з 9 жовтня поточного року, виконавча служба не може вчинити ніяких дій з виконання справедливого рішення суду, пояснює потерпіла. Більше того, 24 жовтня 2014 року М. Г. Ґуральник подає знову заяву до суду з проханням визнати виконавчий лист як такий, що не підлягає виконанню, та взагалі зупинити виконавче провадження.
Отже, поки судилище триває. І це вже стало непокоїти громадських активістів. Проте вони все ще сподіваються, що і цього разу суд прийме чергове законне рішення по так званому дударківському процесу. А газета «Ринок Бориспіль» відслідковуватиме подальший перебіг подій нав-коло цієї справи.

Валерій АНДРОЩУК,
депутат Бориспільської районної ради від ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.