(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Лідер гурту «Тінь Сонця» відвідав Вороньківську школу

  • 27 листопад 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 268
  • Автор: admin
  • 0
У Вороньківській школі відбулася зустріч з громадським діячем, композитором, лідером гурту «Тінь Сонця» Сергієм Василюком. Молодий співак виконував перед учнями та педагогами власні пісні, а також твори інших авторів. Звучали пісні про українське село, визвольну боротьбу українців на поч. ХХ століття, про козаків і, звичайно ж, лірика.


Пісняр повідав, що намагається підтримати українських воїнів, які перебувають сьогодні у зоні бойових дій. Разом із броварськими волонтерами він неодноразово бував на Донбасі (Краматорськ, Дебальцево, Маріуполь, Слов’янськ, Амвросіївка), виступав на військових вишколах у різних областях України.
Співак розповів про свою раніше російськомовну родину, як він ще у 7 класі остаточно вирішив говорити тільки українською, хоча далеко не всі його розуміли. Він звернув увагу старшокласників на важливості спілкуватися рідною мовою у будь-яких обставинах. «Ніколи не зраджуйте рідній мові. Навпаки, показуйте, що вона є актуальною, загальновживаною. Треба триматися свого і завжди залишатися українцями. І ви зробите величезний внесок у нашу історію», — наголосив він.
Добре обізнаний митець і в питаннях історії, він порадив учням більше читати, зокрема книгу Юрія Горліса-Горського «Холодний Яр».
Ще зі школи Сергій захоплювався українською музикою: ранньою творчістю гурту «Скрябін», Ірини Білик, Олександра Пономарьова, які зміцнювали позиції української мови в радіо- і телеефірах. І наприкінці 90-х років Василюк визначився, що буде створювати власний гурт, і обов’язково — україномовний.
Створений гурт «Тінь Сонця» 1999 р., свою активну концертну діяльність почав 2003 р. Сьогодні колектив уже видав чотири музичних альбоми. «Головне наше досягнення — вдячний слухач у різних куточках України, — наголосив музикант. — Великою перемогою є те, що нашу музику слухають і на сході та півдні України, нас запрошують до Харкова і Дніпропетровська.»
«Сьогодні ми не маємо права бути просто воїнами на словах чи зі зброєю в руках, просто досліджувати українські традиції і досліджувати історію. Україні вкрай не вистачає патріотичних управлінців, ефективних працівників у різних галузях і сферах державної діяльності, які працювали б на благо нашої країни. Нам не вистачає принципових людей, які не піддадуться на корупційні схеми, зрадницькі договори, які будуть працювати в інтересах України. Намагайтеся відшукати свій талант і постійно вдосконалювати свої здібності. Будьте патріотами України!» — порадив Сергій Василюк вороньківським школярам.

Лариса ГРОМАДСЬКА.
Фото автора

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.