(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Бориспільська громадськість відзначила річницю Євромайдану

  • 27 листопад 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 271
  • Автор: admin
  • 0
21 листопада у мітингу біля міського пам’ятника Героям Небесної сотні, організованому виконавчим комітетом Бориспільської міської ради, взяли участь депутати міськради, учнівська та студентська молодь, громадські активісти-майданівці, мешканці Борисполя.

До виступу були запрошені Людмила Пасенко, Михайло Боярков, Ярослав Годунок, Юрій Сороколат, Валентина Корнієнко, Ігор Петренко.
«Рік тому мільйони українців вийшли на Майдани, аби не дати режиму зека Януковича сплямити ні своєї честі, ні гідності, — нагадав усім депутат Бориспільської міської ради від ВО «Свобода» Ігор Петренко. — Зневага бандитської влади змусила людей захищати свої честь і гідність. Саме ці події нареклися у нас Революцією гідності. Мене проймає гордість, що таку назву цим подіям дала саме моя партійна організація.
18 моїх побратимів-«свободівців» загинули на Майдані. Дев’ятнадцятим є наш земляк Петро Волянюк, у якого ще до тих кривавих подій не витримало серце. Пам’ятаймо про це! Пам’ятаймо, якою ціною дісталося нам вільне сьогодення. Окрім загиблих, 123 «свободівці» були поранені на Майдані. Це свята кров, яка врятувала, мабуть, кожного з присутніх тут — від знущань і приниження. Пам’ятаймо про це! Я звертаюся насамперед до молоді: пам’ятайте про те, як чесні і шляхетні люди відвоювали ваше майбутнє!
Проте нині нам ще рано святкувати перемогу. Ті, хто вчора насміхався, сподіваючись, що ось-ось усіх національно свідомих активістів ув’язнять, — вони і досі сидять у владних кабінетах, депутатських кріслах, навіть не думаючи вибачатися! Невже вони сподіваються, що все це повернеться? Ні! Не повернеться! Бо вже проснувся козацький дух українського народу. І цей козацький дух сьогодні перемагає! Бо дух є первинним, він піднімає кволе тіло на битву. Тож маємо продовжувати цю боротьбу, допоки Україна не стане українською.
Так, сьогодні ми залишені самі собі. Ми бачимо, як нас здає Європа перед агресією Путіна... Відтак, лише покладаючись на власні сили, зможемо перемогти. Україна має вистояти сама. Про це завжди говорили українські націоналісти. Тож єднаймося! Але не заради бутафорного «єднання», про яке нещодавно писалося на біґ-бордах, а єднання у наших душах і серцях, наших вчинках і поглядах, у нашому розумінні сьогоднішньої складної ситуації. Тільки разом здобудемо українську Україну, про яку мріяли загиблі герої, чиї імена викарбувані на цьому пам’ятнику. Слава Україні! Смерть ворогам!» — завершив український націоналіст.
Варто зазначити, що серед учасників мітингу дехто був і з тих, хто мав стосунок до організації антиМайдану, а серед них — навіть деякі освітяни, які через певну свою партійну приналежність тоді не засудили побиття на Майдані українських національно свідомих дітей оскаженілим «Беркутом». Хамелеони!
Та все ж, думається, мабуть, варто подякувати міському відділу освіти, що «дав добро» зняти деякі класи з уроків і привести їх на такий національно-патріотичний виховний захід. Без шкільної молоді площа Героїв Небесної сотні, певно, могла би бути напівпорожньою.Вадим ШАПОШНІКОВ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.