(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Співробітники Бориспільської прокуратури влаштували ДТП в столиці

  • 05 грудня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 355
  • Автор: admin
  • 0
Троє п’яних працівників Бориспільської прокуратури влаштували ДТП на проспекті Бажана в Києві. Замість вийти до постраждалої, водій втік, а двоє його колег зачинилися в салоні. Все це знімали випадкові свідки аварії.

Автопригода з прокурорами сталася вночі проти 30-го листопада. Саме тоді столичним проспектом Бажана до музею авіації везли літак Ту-134. Тож десятки киян вийшли на вулицю побачити транспортування велетня. Натомість стали свідками резонансної ДТП.
Дана, свідок:
— Поток машин шел очень спокойно, очень медленно, в какой-то момент был слышен рев двигателя, и буквально несколько метров был слышен звук столкновения, когда я обернулась, увидела, что две машины друг за другом скользят по дороге.
«Фольксваґен» «наздогнав» «Нісана». За кермом японської машини була вагітна жінка.
Дана, свідок:
— Самое неприятное, что за рулем «Нисана» находилась девушка беременная, с ребенком все в порядке, но она ударилась головой, разбила бровь, сразу люди кинулись первую помощь, потом скорая увезла ее в больницу.
А далі почалося справжнє шоу. Пасажири «Фольксваґена» зачинилися всередині, водій кудись зник.
— Внутри на заднем сидении находились два человека, сначала какие-то признаки активности они проявляли, но не реагировали на стук, светили им фонариками туда, двери они не открывали, два часа они просидели запертые в машине.
Дві години свідки й інспектори ДАІ вмовляли пасажирів вийти з автомобіля. Та марно. Незабаром машину взялися розхитувати. Потім хтось таки наважився вибити заднє вікно.
— Виходим через вікно, а ну, розойдіться, він щас вилізе через вікно. Вийді сам!
— Я ні в чем не віноват!
— А сидиш там второй час… Вийди, расскажи нам, где водитель?
Нарешті, п’яні чоловіки повилазили через вікно.
— Ти шо, пьяный? О-о-о-о, братан, ты попал…
Згодом на місці ДТП з’явився і третій приятель. З його документів стало зрозуміло: саме він є власником машини і, ймовірно, був за кермом.
— Лицо снимите, ребята. Давайте позовем милицию. Пашин Сергій Олександрович, власник.
За інформацією ДАІ, саме водій «Фольксваґена» спричинив ДТП.
Наталя Сторожик, керівник відділу УДАІ м. Києва:
— Кожен із них говорив — не я, не я, не сиділи за кермом. Хто сидів за кермом, чи був там хтось четвертий — якраз саме зараз слідчий з’ясовує. Водій авітвки «Фольваґен Пасат» попередньо через недотримання безпечної дистанції в русі і скоїв зіткнення з автомобілем «Нісан».
Учасники дорожньої пригоди — працівники Бориспільської прокуратури.
Ірина Винокурова, корреспондентка:
— У прокуратурі Київської області подробиці розслідування резонансного ДТП не коментують, втім уже повідомили: за результатами внутрішнього розслідування усіх трьох фігурантів скандалу з органів прокуратури вже звільнили.

Фото: news.liga.net

Ірина Винокурова,
Олексій Соловей

ntn.ua

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.