(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Влада воює лиш про людське око?

  • 15 грудня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 273
  • Автор: admin
  • 0
Війна з Росією триває. Але керівництво української держави провадить дуже дивну політику — починаючи з того, що не визнає самого факту війни, прикриваючись словами «АТО», «перемир’я», завершуючи прямою співпрацею... з окупантом. Як повідомляє новинний портал «За Збручем» з посиланням на сайт Держказначейства України, у жовтні Луганський патронний завод, який захопили терористи, отримав з державного бюджету 14 мільйонів гривень (!) відшкодування ПДВ. На заводі, за повідомленнями луганських активістів, терористи ЛНР налагодили виробництво боєприпасів та ремонт військової техніки. Фактично уряд України фінансує... окупантів!
У цей же час, пише портал, десятки промислових підприємств Тернопільщини не можуть отримати відшкодування ПДВ місяцями. А от Міністерство оборони за результатами тендеру уклало низку угод на закупівлю запчастин на загальну суму 12,57 мільйона гривень з... власниками з РФ. Про це повідомляє «Вісник державних закупівель». Згідно з інформацією «Вісника», замовлено рульові гвинти, лопаті й комбіновані агрегати управління для гвинтокрилів для Мі-8. Гвинти й агрегати постачатиме ТОВ «Авіа Снаб Сервіс» й отримає 5,37 млн гривень, а її основними власниками є росіяни: 52% статутного капіталу в Алімджана Ісхакова (Казань), ще 42% — у Костянтина Рижова (Санкт-Петербург), решта 6% у директора фірми Сергія Кіршина з Кривого Рогу.
А от коли Канада пропонувала Україні десятки винищувачів, Міноборони відмовилося, повідомив в ефірі телеканалу «24» колишній заступник міністра оборони Леонід Поляков.
Нагадаємо, свободівець Юрій Сиротюк ще на початку війни як народний депутат офіційно звернувся до уряду з вимогою вивезти військові заводи зі східних регіонів. Прем’єр-міністр доручив відповісти міністру економіки, а той офіційно заявив, що заводи вивозити не треба. «В результаті ми втратили виробництво «Кольчуг» — завод Топаз в Донецьку. Ми втратили єдиний завод, який виробляє патрони — Луганський патронний завод. Коли говорили про санкції, уряд повинен був не говорити про них, а запроваджувати. Бо Кабмін — це виконавча гілка влади. Вона повинна працювати, а не говорити», — підкреслив свободівець.

Газета «ВО «Свобода» № 281

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.