(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Анатолій Вітів: «Порошенко відповідальний за бездарну фінансову політику керівництва НБУ на чолі з Гонтаревою»

  • 18 грудня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 253
  • Автор: admin
  • 0
Президент України Петро Порошенко відповідальний за бездарну фінансову політику керівництва НБУ на чолі з Валерією Гонтаревою та стрімке знецінення гривні, оскільки саме він лобіював її призначення на цю посаду. Про це 12 грудня 2014 року заявив голова Волинської «Свободи» Анатолій Вітів, коментуючи ситуацію зі знеціненням гривні за очевидної безпорадности фінансового регулятора.

Анатолій Вітів наголосив: «Президент України Петро Порошенко несе політичну відповідальність за стан справ на фінансовому ринку, оскільки саме він лобіював кандидатуру В.Гонтаревої на посаду голови НБУ: «Те, що зараз відбувається на фінансовому ринку держави, добиває економіку і призводить до стрімкого зубожіння населення. Курс національної валюти наблизився до критичної позначки 20 гривень за долар. Й одна з основних причин цього стану справ — втрата контролю над ситуацією з боку Нацбанку. Хочу нагадати, що саме Президент України Петро Порошенко півроку тому висунув на посаду голови НБУ Валерію Гонтареву. Тоді нас годували байками про її професіоналізм і досвід, проте на посаді голови НБУ ця креатура Порошенка проявила себе бездарно. Але президент чомусь цього вперто не помічає. Можливо, для нього й вигідне таке керівництво НБУ чи такий курс гривні, але це явно не вигідно українському народу, який уже відчув знецінення гривні на власній кишені. Девальвація гривні такого масштабу — це інфляція, знищення середнього класу, колапс економіки і зубожіння широких верств населення».
«Свободівець» зауважив, що В. Гонтарева сама визнає свою повну безпорадність і нездатність взяти ситуацію під контроль та висловив здивування, чому вона до цього часу не написала заяву про відставку, а тримається за крісло. «Нещодавно НБУ визнав, що відтік депозитів у банківській системі триває і склав за листопад поточного року 3,3 млрд. гривень, і це на тлі одночасного посилення відтоку коштів з рахунків юридичних осіб. При цьому, за даними НБУ, з початку року населення зняло з рахунків у комерційних банках 124,5 мільярди гривень і 8,7 мільярди доларів — відповідно 22 і 37 % коштів, що перебували в банківській системі країни станом на 1 січня 2014 року. За результатами своєї роботи Валерія Гонтарева виявилася фактично найгіршим керівником НБУ з часу існування гривні. Вона разом із Міністерством фінансів та економічним блоком уряду Арсенія Яценюка відповідальна за руйнацію української економіки, неконтрольовану емісію гривні, повне розбалансування фінансової системи. Переконаний, що настав час Гонтаревій відповідати за свої дії чи бездіяльність, а не продовжувати керувати Нацбанком».

Прес-служба ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.