(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Відкритий лист

  • 12 січня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 385
  • Автор: admin
  • 0

Бориспільському міському голові Федорчуку А. С.

Згідно Закону України «Про громадські Об’єднання», Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» ми маємо право звернутись до Вас, міського голови, який є відповідальним за дотримання Конституції України, Законів України, про захист прав, свобод та інтересів не лише членів нашої організації, а і громадян нашого міста.
Суть полягає в тому, що на попередні наші Вам зауваження про незаконні дії, як головуючого, на сесії міської ради Ви ніяким чином не реагуєте.
Ваша поведінка як міського голови, є протиправною з ознаками корупції суперечить вимогам Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», затвердженому регламенту, суперечить вимогам часу, вимогам суспільства (громади міста) і тому в письмовій формі ми вам пропонуємо:
1. Засідання сесії міської ради, як головуючий, проводити за вимогами Конституції України, Законами України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» керуючись затвердженим регламентом міської ради, а саме:
Зачитувати повний текст питання, яке виноситься на обговорення, зазначити його номер, надавати слово службовій особі, яка вивчала суть питання, заслухати її думку, потім надавати слово відповідній комісії, заслуховувати її висновки і пропозиції і лише потім надавати слово депутатам для обговорення з послідуючим голосуванням. Так як сесія міської ради відбувається відкрито, прозоро і на ній присутні не тільки громадяни питання яких розглядаються, а і зацікавлені особи вони мають право чути мотив, юридичне обґрунтування і чіткі роз’яснення по всім проголосованим питанням. Особливо потрібно дати роз’яснення чому ідентичні питання по різному проголосовані – одним позитивно іншим відмовлено. Так повинно відбуватися засідання сесії бориспільської міської ради, а не те що ми спостерігаємо.
Ваші підлеглі і помічники розробили корупційну схему за якою Ви, як головуючий зачитуєте лише номер питання, потім невідомо про що сперечаються депутати і виноситься вердикт, на підставі якого - одні питання набрали достатню кількість голосів депутатів інші не набрали. Відбувається якась в темну гра, незрозуміла присутнім в сесійній залі.
Такі Ваші дії підтверджують той факт що Ви безкарно порушуєте право громадян і змушуєте їх «зрозуміти», що для вирішення питань потрібні додаткові аргументи - хабарі. По іншому голосування не буде і пояснень заявник не отримає чому йому відмовлено.
Ваші відповіді на заяви громадян – Ваше питання розглядалося на сесії міської ради і не набрало достатньої кількості голосів є безглуздими і нікчемними.
Такий спосіб діяльності, очолюваний Вами Бориспільською міської ради, викликає велике незадоволення жителів нашого міста, так як корупція процвітає, а хабар за словами заявників, став єдиним вагомим аргументом у вирішенні важливих життєвих питань.
По місту ходять чутки, що окремі депутати Бориспільської міської ради VI скликання вихвалялись тим, що вони заробили за 4-ри роки своєї діяльності більше мільйона доларів США. В той час відбувався будівельний бум і забудовники за земельні ділянки «жертвували» від 150 тисяч доларів США до 300 тисяч доларів США, в залежності від кількості знесення.
За словами тих же депутатів на верх віддавалось 25% з каси. Верх це оточення міського голови та окремі депутати Верховної ради. Здобутки учасників «Верху» коливались від двох мільйонів доларів США до трьох. Суми вражаючі, але ми представники громадських організацій не можемо ні підтвердити ні спростувати подібні чутки, лише маємо підстави вважати, що диму без вогню не буває.
Реагування на подібні слухи повинні здійснюватись відповідними органами.
2. Просимо Вас надати нам чітку і зрозумілу відповідь по питанню використання єдиного парку культури та відпочинку в нашому місті. На наші неодноразові пропозиції щодо винесення і прийняття рішення про особливий статус території парку позитивні дії відсутні, а навпаки, Ви особисто, допомагаєте розкрадати землі парку.
Так на користь свого товариша, директора ТОВ «Біопром», Ви підробили правові документи і без громадського обговорення, без згоди громади міста змінили цільове призначення земельної ділянки виділеної ТОВ «Біопром». Без відома і згоди депутатів міської ради заключили з  ТОВ «Біопром» договір оренди землі та додаток до договору оренди. З обіцяного Вами і забудовником концертного залу на 600 місць та додаткових 200 метрів квадратних для підсобних приміщень громада міста не отримали жодного метра квадратного. Ви допомогли викрасти земельну ділянку комерційною вартістю 800 тисяч доларів США. За такі злочинні дії ні Ви, ні Ваші помічники, поки що не понесли кримінальної відповідальності і 800 тисяч доларів США зникли.   
Ви в свій час також обіцяли громаді міста що м. Бориспіль буде містом європейського зразку і із цією метою, за бюджетні кошти, провідали Америку, Європу, Прибалтику. Виникає справедливе запитання де існує такий рівень корупції, як в нашому місті і в якій державі світу Ви бачили, щоб в єдиному парку культури та відпочинку поруч з меморіалом Слави будували супермаркет? Це за межами здорового глузду і за межами розумного сприйняття.
Вам, як міському голові, відомо, що на викраденій земельній ділянці згідно генерального плану розвитку нашого міста повинен бути будинок культури та мистецтва, а Ви помпезно громаді міста пред’явили комплекс комерції сараїв. Європа відпочиває!
Таке будівництво творили особистості з Вашого оточення з особливими розумовими здібностями разом з моральними виродками і Ви дали їм добро на таку діяльність.
3. Просимо також Вас пояснити, як відповідального державного службовця, яким чином і на якій підставі комерційне підприємство «Макдональдс» захватило частину зеленої зони по вул. Київський Шлях, а також пішохідний тротуар і протиправно здійснює на захваченій земельній ділянці комерційну діяльність. Чому на такі протиправні дії відсутня реакція влади?
4. Рекомендуємо також Вам не надавати дозволи на перебудову, забудову і реконструкцію існуючих споруд і будівель в парку культури та відпочинку, а земельні ділянки для їх обслуговування надавати лише в короткострокову оренду. Радимо проводити політику поступового звільнення території парку від непотрібної забудови і таким чином зберегти парк для наступного покоління, де парк буде дійсно парком культури та відпочинку.
У випадку не реагування Вами, як міського голови, на вищезазначені проблеми, порушення норм Закону і попирання прав свобод та інтересів громади міста, будемо вимушені звертатись до відповідних органів з проханням відреагувати на беззаперечні факти корупції та незаконної діяльності.
В м. Борисполі повинна також бути незворотність покарання за кримінальні злочини      
 
Про прийняті заходи просимо надати відповідь за адресою: 08300, м. Бориспіль вул. Ленінградська, 1, кв. 52.
 

О. Благов,
голова Громадської Організації «Боротьба з корупцією та незаконною діяльністю»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.