Бориспільському міському голові
Федорчуку А.С.

 

Депутатам Бориспільської міської ради

" /> Бориспільському міському голові
Федорчуку А.С.

 

Депутатам Бориспільської міської ради

" />
(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

З А Я В А Бориспільських міських організацій ВО «Свобода», ВО «Батьківщина» та партії «УДАР»

  • 13 лютого 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 347
  • Автор: admin
  • 0
Вже третій місяць поспіль в Україні триває політична криза, яка вилилась у протистояння українського суспільства сваволі владного олігархічного режиму. В результаті конфлікту є потерпілі, ув’язнені та загиблі громадяни. Прагнучи за будь-яку ціну зберегти своє панування та продовжити безкарний грабунок країни, правляча верхівка чинить беззаконня та насильство над людьми, намагається перетворити Україну на поліцейсько-кримінальну державу.
Руками спецпризначенців з так званого «Беркуту» та кримінальних найманців влада організовує побиття мирних учасників протесту, чинить бандитські напади на активістів Євромайдану, намагається створити атмосферу терору та залякування. Співробітники підрозділу «Беркут» сьогодні стріляють у журналістів, безпідставно затримують працівників засобів масової інформації, безжально по-звірячому б’ють не лише протестувальників, а й лікарів, що надають допомогу потерпілим, чинять наругу та глум над Державним прапором України, знущаються над людьми, намагаючись принизити людську честь та гідність. Відтепер «Беркут», що перетворився на каральний загін диктаторського режиму, асоціюється у свідомості людей з жорстокістю, садизмом та катуваннями.
Під час народного віче, що відбулося у Борисполі 8 лютого 2014 року, громадяни міста висловлювали обурення рішенням виконкому Бориспільської міської ради від 20 січня 2014 року №26 «Про надання службової житлової площі співробітникам Полку міліції особливого призначення «Беркут» та вимагали його скасування. Люди вважають аморальним надання квартир міліційним спецпризначенцям, що захищають антинародний режим, у той час, як забезпечення житлом потребують медики, освітяни, багатодітні родини, «афганці» та «чорнобильці».
Ми, представники опозиційних політичних сил, виконуючи волю громади міста, наполягаємо на негайному скасуванні ганебного рішення виконкому №26 від 20 січня 2014 року та передачі зазначених у цьому рішенні семи квартир працівникам освітніх закладів та медичних установ міста у якості службового житла.
Вимагаємо назавжди вивести з міста Борисполя підрозділ «Беркуту» та повернути громаді міста зайняте ним приміщення по вул. Привокзальній,3 для подальшого його використання в якості дитячого садка.
Вимагаємо прийняти звернення міської ради до Генеральної прокуратури України з вимогою притягнення до відповідальності співробітників «Беркуту», винних у побитті мирних громадян, журналістів і лікарів та застосуванні тортур до затриманих.
Вимагаємо заборонити проїзд через місто Бориспіль організованих груп найманих провокаторів зі східних областей України та направити повідомлення про таку заборону керівництву Харкова, Донецька та Луганська.
З метою отримання жителями міста Борисполя об’єктивної та правдивої інформації про події на Євромайдані вимагаємо забезпечити трансляцію програм телебачення «5 каналу» та каналу «24» на екран, що знаходиться на центральній площі міста.

Голова Бориспільської міської організації
ВО «Свобода» І. В. Петренко

Голова Бориспільської міської організації
ВО «Батьківщина» Ю. Б. Сороколат

Голова Бориспільської міської організації
Партії «УДАР» І. М. Левітас

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.