(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

На майдані біля Ради революція іде…

  • 13 лютого 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 337
  • Автор: admin
  • 0
Схоже, революційні події, що нині відбуваються у центрі столиці, докотилися й до нашого міста. 8 лютого на центральній площі Борисполя відбулося Народне віче.
Акція, на яку прибули небайдужі бориспільці, була організована міським штабом Національого спротиву. Тож її проводили депутати міської ради Ігор Петренко (ВО «Свобода»), Ярослав Годунок (фракція «УДАР») та голова БМО ВО «Батьківщина» Юрій Сорокалат.
На Народному вічі були створені Народна Рада (з приводу її створення висловилися усі охочі), а також Самооборона, до якої записалися майже усі чоловіки, присутні на акції. Бориспільську самооборону очолив Вячеслав Деркач. Запис триває.
Варто зазначити, що останнім часом мітинги відбуваються на центральні площі міста та під стінами Бориспільської міської ради. І не лише у вихідні, а й у будні — у вечірні години. До таких заходів долучаються все більше бориспільців. Адже довіра територіальної громади до міської реґіональної влади тане, як сніг при плюсовій температурі. До незадоволення людей командою міського голови штовхають саме дії останньої. Це і будівництво сумнозвісного «БГЦ» замість культурно-мистецького та розважального комплексу, і надання цій споруді поштової адреси поза сесією міської ради, і намагання «відкраяти» від території парку 1,5 гектара, і суперечливе сприяння певних міських посадовців постанню низки супермаркетів, податки від деяких надходять не в міський бюджет, а за місцем їхньої реєстрації… І це далеко не весь перелік діяльності «реґіональної» влади, яка викликає негативну реакцію у міської громадськості.
Учасники Народного віча висловили своє обурення і з приводу «своєчасного» нагородження «беркутівців» та надання їм службових квартир. З цього приводу була ухвалена заява від опозиційних сил, а також пропозиція скасувати відповідні міськвиконкомівські рішення по «беркутівцям» на найближчій сесії міської ради.
Акція завершилася співом Державного гімну України та урочистим, кількаразовим груповим перетинанням центральної вулиці на пішохідному переході, яке супроводжувалося автомобільними сигналами від солідарних водіїв.

Вадим ШАПОШНІКОВ

Телефон загону Самооборони у Борисполі: 093-441-01-15

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.