(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Засуджуємо московських агресорів!

  • 07 березня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 149
  • Автор: admin
  • 0
Нещодавно героїчний український народ здійснив звитяжний подвиг, гідно оцінений усім цивілізованим світом. Повставши проти принижень, грабунків і несправедливості, він повалив ненависний режим Януковича. Прогнав антинародну, антиукраїнську диктаторську владу, очолювану кривавим тираном, душогубом, злодієм, брехуном, боягузом, казнокрадом, корупціонером, неуком, Межигірським кінґ-конґом.

Ціною безцінного життя і здоров’я багатьох сотень молодих людей, величезних духовних і моральних надзусиль мільйонів українців Вітчизна звільнилася від влади покидьків, які розкошували на тлі народної бідності. Ми сподівалися на відновлення миру і встановлення народовладдя в Україні. Вірили, що сформуємо демократичну владу, побудуємо народну, а не олігархічну державу, в якій запанує закон, повага до людини, соціальна справедливість і добробут.
Але сталося несподіване. Влада сусідньої країни, що відкрито сповідує принципи великодержавного шовінізму — білогвардійського і більшовицького — без будь-яких вмотивованих підстав розпочала агресію проти України. Складається враження, що шизофренічні московські правителі настільки засліплені ненавистю до нашого народу, що втратили рештки здорового глузду. Вони не усвідомлюють, що коять.
Адже Україна — це їм не Чечня, яку після багаторічної війни ціною великої крові вдалося приборкати. Звісно, на деякий час. Україна — це навіть не Грузія, від якої російським агресорам вдалося відірвати території Абхазії і південної Осетії.
Через тупоумство не можуть усвідомити: Україна — велика європейська держава, а народ український — численний і могутній і що навіть невеликий конфлікт проти України ризикує перетворитися у світову війну з використанням ядерної зброї.
Хай згадають, що Перша світова війна, яка вибухнула рівно 100 років тому, розпочалася з невеликого конфлікту.
Чого хочуть ці безумці, що, скинувши маску єдиновірців, словянських братів, стратегічних партнерів, показали своє звіряче рило? Звісно, всіх планів не знаємо. Але здогадуємося про них. Відпадає версія про те, що мета білогвардійця Путіна — повернути на посади своїх маріонеток — казнокрадів Януковича, Хазарова, Гарбузова, Пшонку, Табачника та інших собак і собачників?
Їхня мета інша. Очевидно, кремлівським безумцям не дають спокою «криваві лаври» біснуватого Гітлера. Адже той окупував Судетську область, а згодом усю демократичну Чехословаччину через «занепокоєння жахливим становищем» у тій демократичній країні громадян німецької національності і всіх німецькомовних. Нацисти також знищили незалежність німецькомовної Австрії, приєднавши її до «Третього райху» шляхом аншлюсу. Добре відомо, чим закінчуються «криваві подвиги» біснуватих фюрерів.
Бачимо, що «путіни» і «мєдвєдєви» хочуть розділити територію України. З Криму і кількох південно-східних областей створити окрему маріонеткову державу, щось на кшталт Абхазії. Іншу частину нашої Батьківщини силкуються ослабити політично й економічно.
Стало відомо, що плани знищення України й поневолення нашого народу Москва розробила вже давно. Серед них є навіть сатанинський намір запроторити всіх свідомих українців до тюрем і концтаборів, мільйони інших виселити у Сибір і на Далекий Схід. Бо там бракує робочих рук. Місцеве російське населення спилося, деградувало, вимерло. Освічена молодь виїхала з тамтешніх дєрєвєнь і вони знелюдніли, а поля позаростали бур’янами і чагарниками.
До нахабних агресорів хочу звернутися словами В. Маяковського: «Таваріщ маскаль, на Україну зуби нє скаль!». Бо всі знають, як реаґують українці на зубоскальство. Звертаючись до всіх тупих своїх земляків, які вважаючи «язик самим лучшим ва всьом мірє», зневажають українську мову, поет закликав: «Ізучітє ету мову. Ана вєлічава і праста: «Чуєш, сурми заграли? Час розплати настав!»
На жаль, нині у Московії немає поетів масштабу й громадянської мужності Володимира Маяковського.
Ми вирімо: ворогам не вдасться реалізувати свої сатанинські плани. Україна вистоїть завдяки Божому захисту, мудрості нашої нової влади і народу, дієвій допомозі світової спільноти. Вороги будуть повержені, кинуті під ноги, потоптані, зганьблені і навіки прокляті.
Слава Вільній, Незалежній, Соборній, Неподільній, Демократичній Україні!

Анатолій Ковальчук,
голова Бориспільського об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка  
тел..: 067-76-97-352

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.