(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Позачергова сесія міськради була присвячена комплексу мобілізаційних заходів

  • 28 березня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 367
  • Автор: admin
  • 0
18 березня в актовій залі міського виконавчого комітету відбулося позачергове засідання депутатів Бориспільської міської ради. Єдине питання порядку денного формулювалося так: «Про суспільно-політичну ситуацію в Україні, зовнішні загрози та небезпеки проявів сепаратизму».

На позачерговій сесії, скликаній з ініціативи міських депутатів, головував міський голова Анатолій Федорчук. На початку засідання депутати більшістю голосів зняли з посади секретаря міської ради «реґіонала» Валерія Ксьонзенка.
Заслухавши інформацію першого заступника міського голови Корнійчука М.П. про стан підготовки сил цивільного захисту населення у місті Борисполі, обговоривши суспільно-політичну ситуацію в Україні, зовнішні загрози та небезпеки проявів сепаратизму, відповідно до ст. 18 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію», Кодексу цивільного захисту України, ст. 25, ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада ВИРІШИЛА:
1. Інформацію першого заступника міського голови Корнійчука М. П. про стан підготовки сил цивільного захисту населення у м. Бориспіль взяти до відома.
2. Комунальним підприємствам міста, Бориспільській філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз», Бориспільському районному підрозділу ПАТ «Київобленерго» забезпечити стале функціонування об’єктів життєзабезпечення в умовах особливого періоду.
3. Перевірити та привести у відповідність до умов практичного застосування захисні споруди для укриття населення. Особливу увагу приділити дошкільним навчальним закладам та закладам освіти.
4. Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності додатково провести штабні тренування з урахуванням виконання завдань, визначених на особливий період.
5. Уточнити склад диспетчерських служб та постів радіаційного та хімічного спостереження, перевірити працездатність приладів, при потребі придбати нові прилади, підготувати відповідний персонал для роботи в режимі надзвичайного стану.
6. Визначити місця можливого розміщення пунктів життєзабезпечення (за окремим рішенням) для розгортання тимчасових таборів щодо забезпечення можливого внутрішнього переміщення населення, опрацювати порядок їх функціонування.
7. Уточнити можливості міста щодо прийому та розміщення евакуйованого населення.
8. Підприємствам, на які покладені завдання по виконанню мобілізаційних планів, провести уточнення першочергових заходів, уточнити розрахунки сил та технічних засобів, підготувати необхідні ресурси до введення в дію мобілізаційного плану (за окремим розпорядженням).
9. Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення забезпечити інформування населення щодо дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та в особливий період.
10. Заступнику міського голови Ковальовій Л. О. спільно з постійною комісією міської ради з питань захисту прав споживачів, торгівельного та побутового обслуговування населення продовжити роботу із суб’єктами підприємницької діяльності щодо резервування на підприємствах паливно-мастильних матеріалів для проведення мобілізації та її транспортного обслуговування, продовження резервування запасів продуктів харчування.
11. На базі комунального підприємства «Бориспільська центральна аптека № 24» створити та зарезервувати запаси медикаментів згідно з додатком.
12. Законсервувати кошти в сумі 4 000 000 (чотири мільйони) грн. за необов’язковими програмами.
13. Виконавчим органам міської ради організувати широку роз’яснювальну роботу стосовно поточної суспільно-політичної ситуації в країні, зовнішніх загроз та небезпеки проявів сепаратизму, необхідності консолідації суспільства, встановлення миру, недопущення національної, етнічної, мовної чи конфесійної дискримінації, підвищення авторитету Української Армії шляхом проведення круглих столів, зустрічей, бесід, виховних годин, молодіжних акцій, підготовки інформаційних матеріалів, теле-, радіопередач, соціальної реклами тощо.
14. Створити Оперативний штаб (Комітет оборони міста Борисполя) з представників Служби безпеки України, Бориспільського МВ ГУ МВС України в Київській області, прикордонної служби, відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, Бориспільської міськрайонної прокуратури, частин Збройних сил України, дислокованих в місті Борисполі, громадських організацій та депутатів Бориспільської міської ради.
15. Рекомендувати громадським організаціям, політичним партіям розглянути можливість створення благодійного фонду фізичними особами для потреб оборони міста.
16. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту та депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради, законності, правопорядку, взаємодії із засобами масової інформації та заступників міського голови згідно розподілу функціональних обов’язків.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.