(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«Правий сектор» садив дерева, а «Ратоборець» показував свою бійцівську вправність

  • 28 березня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 770
  • Автор: admin
  • 0
Акція розпочалася з прибирання берегів «Комсомольського» озера та висадження дерев неподалік центральної стежини, що веде від Київського шляху до водойми. Чи не найбільшим досягненням було очищення від побутового сміття ями з водою, над якою нависають бетонні блоки.
На презентацію прибуло чимало гостей, а також співорганізаторів заходу. Були встановлені столи, стільці, на вогнищі варився куліш, смажилися шашлики, а столи майже вгиналися від канапок та безалкогольних напоїв.
Як повідомив керівник бориспільського «Правого сектору» Руслан Ковалів, до такої презентації долучилися й місцеві підприємці.
Урочисту частину акції провів голова Київської обласної організації «Правий сектор» Ігор Мазур, член Проводу УНА-УНСО, який прибув на запрошення бориспільців. Він коротко оповів про політичну ситуацію в Україні у світлі останніх подій, розставив усі крапки над «і» у питанні про ворогів та союзників та побажав успіхів місцевій українській молоді у боротьбі за вільну й щасливу незалежну Україну. Після виступу обласного провідника на трав’яний килим вийшли члени молодіжного військово-патріотичного клубу «Ратоборець», які продемонстрували свої вміння з рукопашного бою.
Захід завершився смачним фуршетом.

Мстислав КУТАЛО

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.