(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Юрій Сиротюк: «Необхідно очистити органи влади та Збройні Сили України від п’ятої колони»

  • 28 березня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 339
  • Автор: admin
  • 0
Очевидно, що країна потребує докорінних і рішучих змін, потребує соціальних, економічних, національних реформ. Але ці зміни на позитивне, на європейську перспективу можливі лише тоді, коли зможемо захистити територіяльну цілісність і незалежність. Про це 26 березня 2014 року, виступаючи на засіданні парламенту, заявив заступник Голови ВО «Свобода», народний депутат України Юрій Сиротюк.

У виступі націоналіст звернув увагу депутатів не те, що досі не надійшли кошти на фінансування українського війська: «Минулого тижня парламент проголосував за спрямування додаткових коштів на потреби Збройних Сил України. На жаль, ці кошти не надано й до сьогодні. Тому Верховна Рада України має приділити увагу тому, щоби ці кошти в максимально швидкий час було направлено на ЗСУ».
Також Юрій Сиротюк наголосив на тому, що державний концерн «Укроборонпром», який досі здійснює військові поставки РФ, має працювати винятково на Українську армію: «Український концерн «Укроборонпром» і далі здійснює військові поставки країні-агресору — Росії. Ба більше, Україна продовжує обслуговувати ядерний потенціал Російської Федерації, а Росія сьогодні грозить ядерною «дубиною» всьому світу. Це є неприйнятним — до закінчення агресії Росії будь-яку військову співпрацю має бути припинено, контракти не потрібно виконувати. Ми вважаємо, що всі підприємства «Укроборонпрому» повинні підпорядковуватися безпосередньо Міністерству оборони. Українська армія, яка не модернізувалася останні двадцять три роки, має бути модернізована дуже швидкими темпами. Нині «Укроборонпром» покриває лише десять відсотків від потреб Української армії. Нині маємо переключити всю його діяльність, аби він повністю покривав потреби українського війська».
«Свободівець» повідомив, що він разом із колегами-депутатами вніс на розгляд парламенту проект постанови про додаткові заходи щодо зміцнення обороноздатності країни. Арґументуючи нагальність вказаної законодавчої ініціативи, парламентар зауважив: «Ми усвідомлюємо, що ніхто, окрім нас самих, не буде захищати нашу країну. Тому ми зобов’язані відновити систему військово-патріотичного виховання в школах. Ми зобов’язані відновити роботу військових кафедр у вишах. Ми зобов’язані створити широку систему резервістів, коли кожен український громадянин міг би захищати свою державу. У зв’язку з тим, що в країні оголошено часткову мобілізацію, ми зіткнулися з певними проблемами, які парламент має терміново розв’язати. Зокрема, йдеться про збереження робочих місць за резервістами, яких призивають до війська. Це надання можливості тим, хто вже за віком не може бути призваний (а це досить боєздатні люди, які брали участь у воєнних діях, зокрема, воїни-афганці) захищати українську державу. Ми повинні підвищити віковий ценз від 40 до 55 років, аби вони мали змогу мобілізуватися до армії. Окрім того, маємо створити умови для переозброєння Української армії і збільшити річне фінансування на зброю».
Підсумовуючи виступ, народний депутат наголосив на вкрай важливому і необхідному питанні — очищення органів влади, а також ЗСУ від п’ятої колони: «Ми повинні вжити термінових заходів для вичищення органів української влади, збройних і силових структур від п’ятої колони, аґентів КҐБ і ФСБ. Наша Служба безпеки повинна припинити саботаж, який нині досить часто трапляється в силових структурах, і негайно оприлюднити списки аґентів ФСБ, КҐБ, що перебувають на службі в державних структурах. Адже це п’ята колона, яка б’є в спину Української армії».

Прес-служба ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.