(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Кандидат у президенти України Олег Тягнибок відвідав Бориспіль

  • 10 квітня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 315
  • Автор: admin
  • 0
Передвиборча кампанія лідера ВО «Свободи» Олега Ярославовича Тягнибока розпочалася з Лівобережжя Київської області. Так, у суботу 5 квітня він зустрівся з мешканцями Переяслава-Хмельницького, Борисполя і Броварів. Почути одного з найбільш рейтингових кандидатів на посаду глави держави прибули депутати Верховної Ради України, депутати Бориспільської міської та районної рад, а також представники сільських громад.

Свій виступ Олег Тягнибок розпочав із передвиборної програми захисту українців. Він наголосив, що своїх націоналістичних поглядів не змінює. І його перша зустріч з виборцями відбулася невипадково саме у Переяславі-Хмельницькому, де великий Тарас Шевченко написав свій «Заповіт». Саме там лідер ВО «Свобода» зробив символічний крок — розірвав угоду з Москвою.
Пан Олег пригадав події на Майдані, про втрати однопартійців у протистояннях із силовиками. Нагадав, що першим загинув мешканець Борисполя, свободівець Петро Волянюк.
Він наголосив, що різні політичні сили об’єдналися для здійснення вимог Майдану: побороти режим Януковича, ліквідувати наслідки режиму і побудувати правову державу.

«Ми повинні захистити Україну та збудувати Велику Державу!»
(з виступу Олега Тягнибока)

Сьогодні проти «Свободи» йде справжня інформаційна війна, тому важливо людям донести правду. Зокрема, кандидат у президенти розповів, що після влади Януковича в Україні залишився порожній бюджет, а окремі великі підприємства змушені були заплатити податки на 2 роки наперед. Зовнішні борги держави сягають 800 мільярдів гривень, оскільки попередня влада зовсім не займалася розвитком виробництва. Тому кожен українець уже має борг 15 тис. грн.!
Надважливим завданням є проведення люстрації і боротьба з корупцією. Потрібно провести чесні вибори легітимного президента України, а потім і парламенту.
Україна має бути сильною державою, тому лідер «Свободи» підкреслив: Україна — сила Європи.
Наша країна посяде гідне місце серед провідних країн світу і забезпечить безупинний розвиток української нації. Саме тому Україна має стати не лише географічним, але й геополітичним центром Європи. Зовнішньополітичний курс спрямувати на країни Балто-Чорноморської геополітичної осі (Швеція, Норвегія, Фінляндія, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Болгарія, Туреччина, Грузія, а згодом і Білорусь та ін.).
Чітко встановити державні кордони, забезпечити належну прикордонну охорону. Запровадити візовий режим з Росією та безвізовий режим з державами ЄС. Вимагати виключити Російську Федерацію з усіх міжнародних організацій, принципи яких вона порушила. Вийти з членів СНД.
Вимагати від США та Великобританії, які гарантували 1994 року безпеку та недоторканність кордонів України в обмін на відмову від ядерної зброї (Будапештський меморандум) гарантій територіальної цілісності.
Негайна інтеґрація України до євроатлантичних структур безпеки: очистити владу та силові структури від аґентури Москви; знешкодити фінансовані РФ підривні організації; погасити осередки сепаратизму; нейтралізувати територіальні претензії до України; вивести російські війська з української території. Вступ України до НАТО на вигідних для неї умовах. Угода про Асоціацію з ЄС. Визволення Криму від окупації.

Сила зброї

Відновити призов до лав Української армії. Повернути честь офіцера!
Фінансування українського війська на рівні 5 % від ВВП, що дозволить реформувати та переозброїти Збройні сили України.
Відновити престижність служби у ЗСУ та інших військових формуваннях. Збільшити грошове утримання, вирішити соціальні питання військовослужбовців.
Розвивати власний військово-промисловий комплекс для забезпечення ЗСУ сучасним вітчизняним озброєнням, налагодити взаємовигідну співпрацю з іншими державами.
Забезпечити суворий контроль за ціноутворенням і надходженням виручених коштів від торгівлі зброєю до державного бюджету України. Припинити практику бездумного знищення сучасних ефективних зразків озброєння на вимогу інших держав або його продажу на шкоду Україні.
Розробити і планомірно впровадити нову програму реформи та побудови українського війська, яка забезпечить реальну обороноздатність держави. Створити високотехнічну і професійну контрактну армію — регулярні війська. Заснувати народний резерв ЗСУ.
Створити систему вишколу та мобілізації резерву за швейцарським зразком. Відновити систему початкової військової підготовки та цивільної оборони у загальноосвітній школі та мережу військових кафедр у вишах.
Створити ефективну контррозвідувальну службу для гарантування безпеки українського запілля та боротьби проти диверсантів і саботажників імовірного противника.
Залишити за собою право на відновлення ядерного статусу України у зв’язку з порушеннями Будапештського меморандуму Росією (одним з гарантів безпеки України). Відновити тактичний ракетно-ядерний арсенал. Звернутися до США та Великої Британії по сприяння та допомогу в ядерній програмі України.
Підпорядкувати Національну гвардію Президенту України як Верховному Головнокомандувачу.

Сила права

Дозволити усім психічно здоровим та несудимим громадянам України вільно набувати і володіти вогнепальною і холодною зброєю.
Реформувати правоохоронні органи за грузинським зразком. Скоротити втричі МВС та інші правоохоронні органи. Спрямувати вивільнені людські та матеріальні ресурси на розвиток ЗСУ.
Запровадити кримінальну відповідальність за будь-які прояви українофобії.
Скасувати депутатську, суддівську та президентську недоторканність щодо кримінальних та економічних злочинів. Заборонити притягнення до юридичної відповідальності депутатів усіх рівнів за їхню політичну позицію, висловлювання і характер голосування в радах та їхніх органах (окрім випадків антиукраїнської, антидержавної, українофобської діяльності).
Запровадити максимальні покарання за економічні злочини, корупцію та завдання збитків державі в особливо великих розмірах.
Відшкодовувати моральні або матеріальні збитки, яких зазнає особа через неправомірні рішення органів державної влади, місцевого самоврядування та дії посадовців, у повному розмірі коштом винуватців. Відшкодовувати збитки за неправомірне судове рішення коштом судді, що його ухвалив.

Сила народу — сила громади

Провести люстрацію влади. Усунути від влади аґентуру КҐБ-ФСБ та держслужбовців, які працювали на керівних посадах в органах окупаційної совєтської влади й антинародного режиму Януковича та віддавали злочинні накази.
Оприлюднити списки аґентів КҐБ СССР — ФСБ РФ, які перебували або перебувають на державній службі та на інших суспільно значущих посадах в Україні.
Призначати на звільнені після люстрації вакансії молодих фахівців, відібраних за принципами патріотизму і професіоналізму.
Встановити обов’язкову перевірку держслужбовців та кандидатів на виборні посади з допомогою «детектора брехні» на причетність до корупційних дій, до співпраці з іноземними спецслужбами та на наявність подвійного громадянства.
Скоротити термін перебування на посаді Президента України до чотирьох років (одна і та сама особа може обіймати цю посаду не більше, ніж два терміни поспіль).
Запровадити обрання суддів, пропорційну систему виборів до парламенту за відкритими виборчими списками.
Забезпечити рівний доступ усіх учасників виборів до ЗМІ та заборонити платну політичну рекламу у ЗМІ за три місяці до початку та впродовж усієї виборчої кампанії.
Забезпечити територіальним громадам право відкликати депутатів місцевих рад, суддів місцевих судів та право висловити недовіру голові виконавчого комітету, землевпоряднику і керівникові відділу внутрішніх справ шляхом референдуму.
Підвищити роль місцевого самоврядування шляхом перерозподілу повноважень та фінансових ресурсів між центральними органами влади і місцевими громадами за принципом формування бюджету «знизу вгору».
Запровадити якнайширше пряме народовладдя у територіальних громадах — референдуми, загальні збори тощо. Запровадити механізм вета громади щодо рішень органів місцевого самоврядування.
Ліквідувати обласні та районні держадміністрації. Передати їхні повноваження виконкомам місцевих рад.

Сила господаря

Ухвалити програму енергонезалежності України за принципом:
- ліквідувати монополію іноземних енергетичних компаній на українському ринку;
- розвивати альтернативні джерела енергії.
Встановити сувору пропорційну залежність цін за транзит російського газу територією України та за оренду підземних газових сховищ відповідно до відпускних цін на газ для України.
Ухвалити державну програму розвитку та впровадження альтернативної енергетики: дизпаливо з вугілля, біопаливо, вітрова, сонячна та гідроелектроенергія.
Ліквідувати соціальну прірву між багатими та бідними шляхом стимулювання розвитку середнього класу, який становитиме не менше ніж 60% від працездатного населення. Забезпечити безвідсоткові цільові державні кредити на відкриття власної справи (малого бізнесу) та максимально спростити дозвільну систему.
Запровадити соціально справедливу спрощену систему оподаткування. Зменшити фіскальний тиск на всі верстви суспільства, які виробляють національний продукт, зокрема — на дрібне та середнє підприємництво. Запровадити прогресивну шкалу оподаткування за принципом: «малий бізнес — малі податки, великий бізнес — великі податки».
Ухвалити Закон про стратегічні підприємства та стратегічні галузі виробництва. Заборонити приватизацію стратегічних підприємств і повернути у державну власність раніше приватизовані.
Зобов’язати осіб, які вивели капітали в офшори, повернути їх в Україну та сплатити з них усі належні податки. Націоналізувати підприємства, заарештувати банківські рахунки та конфіскувати майно порушників.
Перевірити законність приватизації усіх великих підприємств. Повертати у державну власність та власність трудових колективів підприємства, власники яких не виконують соціальних та інвестиційних зобов’язань.
Заборонити торгівлю землею сільськогосподарського призначення. Надавати її у довгострокове володіння громадянам України із правом родинного успадкування. Визначити законом підстави припинення такого володіння у разі використання сільськогосподарських земель за нецільовим призначенням або погіршення стану ґрунтів.

Сила гідності

Зупинити зросійщення українців! Запровадити обов’язковий іспит з української мови для держслужбовців та кандидатів на виборні посади. Зобов’язати всіх держслужбовців вживати українську мову на роботі та під час публічних виступів.
Позбавляти ліцензій ЗМІ, які порушують мовне законодавство, принижують національну гідність українців, поширюють дезінформацію або здійснюють антиукраїнську пропаганду.
Ліквідувати і заборонити використання знущальних щодо українців імперсько-большевицьких символів, відзначення дат, пам’ятників та назв на честь катів України. Заборонити встановлення на території України будь-яких імперських пам’ятників та символів, які прославляють історію держав-окупантів.
Визнати вояків ОУН-УПА учасниками Національно-визвольної боротьби за державну незалежність України, надати їм належні пільги. Оголосити державним святом 14 жовтня — День створення Української повстанської армії.

На завершення зустрічі, відповідаючи на запитання бориспільців, Олег Ярославович пообіцяв надіслати депутатські запити до Генпрокурора України з приводу питань, які їх найбільше хвилюють: порушення у будівництві «БГЦ» у парковій зоні Борисполя, заборону торгівлі землями сільськогосподарського призначення, захист власників паїв і фермерів, провести люстрацію місцевих керівників-корупціонерів тощо.

Лариса ГРОМАДСЬКА.

Фото С. Гапоненка

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.