(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Кому Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України готовий дозволити захищати країну зі зброєю в руках, а кому ні

  • 17 квітня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 290
  • Автор: admin
  • 0
Як воєнний експерт даю оцінку останнім заявам Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України О.Турчинова і Ю.Тимошенко.
«Українська правда» наводить такі вислови пана Турчинова під час засідання Верховної Ради:
«Держава дає зброю тільки тим, хто йде працювати в міліцію, хто йде служити в Нацгвардію чи до Збройних Сил». «Ті, хто відповідають перед державою, — збройні сили, міліція. Будь ласка, записуйтесь і йдіть до них працювати, ідіть захищати країну».
Пан Турчинов такими заявами демонструю свою зневагу до громадян України. Такі заяви свідчать, що пан Турчинов вважає громадян України не спроможними аналізувати, оцінювати і робити висновки.
Що означає зараз йти служити в Збройні Сили? Йти служити в Збройні Сили означає перебувати в бездіяльності під командуванням невігласа у воєнній сфері О.Турчинова. Того Турчинова, який вже здав ворогам Крим і не спромігся завадити російським бойовикам захоплювати українські міста.
Нагадаю тим псевдо-експертам, які виправдовували бездіяльність військ і сил в Криму необхідністю виграти час для підготовки оборони решти території України.
Яку оборону підготували? Оборону Донецька, Луганська, Слов"янська, Краматорська, Маріуполя, які захоплюють купки бойовиків і юрби п"ятої колони?
Йти служити в Збройні Сили означає перебувати в розпорядженні генералів, які особисто безпосередньо розвалювали Збройні Сили. Тих генералів, які виявилися нездатними підготувати і навчити війська і сили для війни.
Тих генералів, які завжди віддано прислуговували будь-якій владі, жодного разу не виступили проти руйнування оборони України.
Тих генералів, які збирали підписи підлеглих офіцерів під зверненням до Януковича про введення надзвичайного стану проти Майдану.
Тих генералів, які під час війни зайняті здебільшого перевіркою кольору ковдр, придбаних цивільними людьми для кинутих напризволяще командуванням вояків і контролем над прибиранням недопалків, замість організації безперервної напруженої бойової і оперативної підготовки.
Тих генералів, які не спроможні брати відповідальність на себе.
Йти в Збройні Сили означає гаяти час в наскрізь бюрократичній структурі, у безперервній боротьбі за налагодження елементарного побуту. Йти в Збройні сили означає купувати за власні кошти або пожертви пересічних громадян спорядження, майно, ремонтувати і заправляти техніку.
І головне — ніякого бойового вишколу! Без якого ворога не перемогти.
Хтось наважиться заперечити? Ютуб мені в свідки.
Що означає йти зараз працювати в МВС? Йти працювати в МВС означає приєднатися до трьохсоттисячного гурту дармоїдів, які із насолодою б’ють і вбивають патріотів, водночас не чинять ніякого опору російським загарбникам, за першої-ліпшої слушної нагоди переходять на бік окупантів і п’ятої колони.
Винятки є, але вони лише підтверджують правило.
Йти працювати в МВС означає влитися в лави найбільшого кримінального угруповання, яке «вирішує питання», «кришує», збирає данину.
І головне — ніякого бойового вишколу!
Питання О.Турчинову: якщо триста тисяч міліціонерів Вам мало, щоб зупинити п’яту колону, скільки саме вистачить? Якщо Ви не спроможні впоратися навіть з наявними силами МВС, то навіщо набирати ще?
Що таке йти служити в Національну Гвардію, якої де-факто нема, навіть не можу пояснити. Цивільним «експертам», які будуть посилатися на два батальйони, пояснюю: ті два батальйони бутафорія, рівень їхньої підготовки ніякий.
З усією повагою до патріотів, які вступили до Національної гвардії, за такий час повноцінно підготувати до бойових дій проти регулярних військ навіть потішний полк неможливо.
Ще один вислів О.Турчинова: «Коли ми відкриємо доступ до зброї вільний — то це означає, що вільний доступ отримають і сепаратисти. І це означає, що ми штовхаємо Україну в прірву громадянської війни. Ми не допустимо громадянської війни».
Підступне, зрадницьке перекручування наших вимог. Ми вимагаємо не вільний доступ до військової зброї. Ми вимагаємо бойову зброю не для всіх, а лише для відповідальних, законослухняних, фізично і психічно здорових громадян-патріотів, які набули військового вишколу.
Якщо пан Турчинов або хтось інший не знає, як відрізнити таких громадян від антисоціальних елементів, від зрадників, від п’яниць і наркоманів, від злочинців, хай складає з себе повноваження і йде геть з державної посади.
Пана Турчинова не бентежить те, що в Криму ворогу здали всі запаси зброї і боєприпасів, військову техніку, інфраструктуру, це він не вважає загрозою.
Пана Турчинова не бентежить, що бойовики захоплюють тисячі одиниць бойової зброї, не це він вважає загрозою. Пан Турчинов боїться громадян-патріотів.
Але вислови пана Турчинова були лише фоном для дій його хазяйки Ю.Тимошенко. На відміну від сотень тисяч громадян-патріотів, офіцерів запасу, ветеранів спецвійськ, учасників бойових дій пані Тимошенко має право створювати рух опору. Їй пан Турчинов цього не забороняє.
Пані Тимошенко вже вирішила очолити десятки і сотні груп, які готуються до оборони країни самостійно, власними силами, власним коштом, долаючи спротив керованої паном Турчиновим державної машини. І навіть готова особисто збирати для цього гроші, звичайно, на свій рахунок.
Ніхто не спитав у жодної з тих організації, чи хочуть вони бути в підпорядкуванні пані Тимошенко. А куди вам подітися. Всім заборонено, а їй дозволено. Лише Вона має право бути рятівницею Батьківщини. Незгодних проголосимо незаконними збройними формуваннями, бойовиками-терористами.
Чому ми наполягаємо на озброєнні воєнно-патріотичних організацій? Тому, що ми спроможні організувати загони, навчити особовий склад для організованого спротиву, саботажу, партизанських і диверсійних дій набагато швидше і краще, ніж Збройні Сили, МВС, Нацгвардія.
Тому, що ми не обтяжені стройовими оглядами, перевіркою порядку в тумбочках, всією тією військовою дебільністю, яку не може зупинити навіть війна. Тому, що ми кожну копійку використаємо саме для захисту країни. Тому, що ми вчимо лише тому, що дійсно потрібно на війні, і нічому зайвому.
Висновок вже не експертний: ось така дурня, малятка.

Святослав Стеценко

zbroya.info/uk/blog/3019

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.