(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Олег Тягнибок закликає вдатися до рішучих дій у боротьбі з терористами

  • 17 квітня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 267
  • Автор: admin
  • 0
«Абсолютно очевидно, що завданням номер один для кожного з нас є протидія російській агресії. Це виклик для кожного українця, адже йдеться про територіяльну цілісність і незалежність України. Наш ворог — імперський режим Путіна — поставив перед собою завдання розчленувати Україну, знищити її територіяльну цілістність і встановити тут маріонетковий режим. Події у східних реґіонах України задемонстрували, що це не мирні акції протесту — це акції диверсантів-терористів, очолюваних офіцерами спецпідрозділів РФ і підтриманих купкою сепаратистів. Тому треба брати відповідальність і проводити антитерористичну операцію». Про це 15 квітня 2014 року, виступаючи у парламенті, заявив Голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок.
Лідер українських націоналістів наголосив: диверсантів та московську аґентуру підтримує лише купка сепаратистів, яких, своєю чергою, активно підтримують депутати від Партії реґіонів і комуністи, що є абсолютно неприпустимо. «Свободівець» підкреслив, що в такій ситуації дії парламенту мають бути абсолютно рішучими. Він нагадав, що на Погоджувальній раді 14 квітня «Свобода» пропонувала низку законопроєктів, які нині мала б розглянути Верховна Рада України задля протидії ворогові, але їх у порядку денному немає.
«Фракція ВО «Свобода» вважає, що порядок денний, нині запропонований до розгляду, не той, який потрібен державі, що веде війну. Саме тому ми наполягаємо негайно провести закрите засідання парламенту. Якщо не має можливості запросити до Верховної Ради перших керівників силового блоку — треба запросити їхніх заступників. Маємо з’ясувати, яка ситуація, як проводитимуть антитерористичну операцію. Розглядати такий порядок денний, як оце нині запропоновано, означає протирати штани. Маємо діяти рішуче — інакше парламент буде недієздатним, громада цього не зрозуміє», — заявив Олег Тягнибок.
Парламентар зауважив, що потрібно з’ясувати, як працюють працівники Міністерства внутрішніх справ, як вони задіюють нових людей: «Де Національна гвардія? Навіщо ми її створювали, для чого надавали 7 мільярдів на Збройні сили? Маємо побачити конкретні дії та кроки — це завдання парламенту. Саботаж у східних реґіонах України не міг відбутися без представників місцевої влади — усіх їх треба заарештовувати й карати. Партію реґіонів, КПУ узагалі треба заборонити. А конкретних депутатів, щодо яких є факти їхньої участі у саботажних діях — Лук’янов, Царьов, Колесніченко, Єфремов — усіх піддати покаранню згідно з кримінальним законодавством. Таких осіб треба позбавити навіть громадянства за їхні антиукраїнські дії».
Окрім цього, лідер «Свободи» вкотре нагадав про необхідність ухвалення закону про люстрацію та реєстрацію законопроєкту про зброю: «Вимагаємо негайного ухвалення закону про люстрацію. Гадаєте, без цього закону вдасться зберегти Україну? Коли буде зареєстровано законопроєкт про цивільну зброю та боєприпаси? Чому мирний народ не може озброїтися і мати можливість захищати себе, якщо влада не здатна цього зробити? Конкретні і рішучі дії — цього нині вимагає від нас український народ!»
Олег Тягнибок також зазначив: «Незрозуміло, для чого РНБО ухвалила рішення про закриття кордону з Росією? Чому він і досі не закритий? Для чого РНБО ухвалила рішення про припинення трансляції російських каналів, які сіють брехню, й чому ці канали і далі транслюють?
Про які вибори зараз може йтися? Уже й так зрозуміло, що Путін намагається їх зірвати, але ми просто до тих виборів можемо не дожити! Вони мають у планах окупувати Київ, який треба готувати до захисту вже і негайно. Усім головам адміністрацій треба дати вказівки щодо організації блокпостів, нехай піднімають народ і мобілізують громадян. Якщо влада зараз цього не зробить — гріш ціна такій владі! Мусимо взяти на себе відповідальність — антитерористичну операцію має бути проведено вже і негайно».

Прес-служба ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.