(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Депутати відклали розгляд земельних питань на наступну сесію

  • 24 квітня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 262
  • Автор: admin
  • 0
Такої напруженої сесії, яка відбулася у «страсну п’ятницю», стіни актової зали виконавчого комітету Бориспільсої міської ради ще не «бачили».

Хто «охороняв» пленарне засідання?

Напруження з’явилося вже під час відкриття чергової, п’ятдесят першої сесії МР, коли до зали увійшли близько шести чоловіків у камуфляжах і стали під стіною. Хтось вигукнув, що це, мовляв, охоронці київського Майдану, однак чоловіки виглядали занадто підозріло та й Державний гімн України майже не співали. Більшої інформації про них почути не вдалося, тож наприкінці сесії між ними та одним із протестних депутатів виникла словена перепалка, яка ледь не переросла у бійку. У зв’язку з цим міський голова оголосив перерву. А коли депутати хотіли вийти в коридор, біля виходу сталася штовханина: депутатів намагалися не випускати із сесійної зали. Випустили ж після почутих обіцянок після перерви повернутися на свої місця.

Обрання секретаря міськради знову не відбулося

Голосування, яке було заплановане перед сесією, за кандидатуру на посаду нового секретаря Бориспільської міської ради, знову не відбулося. Опозиційні депутати спочатку мали намір обрати когось із двох висунутих ними кандидатур в особах своїх колег — Ярослава Годунка та Сергія Чемериса. Проте буквально перед входом до приміщення міськради стало відомо, що міський голова запропонував свого кандидата — його прізвище вже вписане у бюлетені для таємного голосування і що промерівська більшість готова його підтримати. Тож голосування було зірване. Далі буде.

Бориспільскі військовики подякували за допомогу

Про це під час сесійного засідання повідомила заступник міського голови Людмила Пасенко, зачитавши лист, який надійшов на ім’я міського голови від командування військової частини А2215. У них висловлюється подяка депутату Бориспільської міської ради Юрію Сидоренку «за його партіотизм, високу громадянську позицію та надання матеріальної допомоги для покращення матеріально-технічної бази частини». Допомога явлає собою комп’ютерну техніку на суму 24 тис. 851 та 8 тис. 391 грн.
Нова депутатська група «Рідне місто»?
Про новий формат промерівської більшості під назво «Рідне місто», яка була створена після розпуску фракції «Партія реґіонів», було відомо й раніше. Хто нині входить до цієї групи озвучено не було. Міський голова оголосив лише про обрання голови цієї групи. Ним став колишній секретар міської ради і «реґіонал» Валерій Ксьонзенко.

Спекуляціям навколо будівництва фонтану у центрі міста буде покладено край?

Земляні роботи на централінй площі Борисполя згодом виконають, а будівництво фонтану відкладуть до «кращих часів». Ця інформація була також почута з вуст міського голови Анатолія Федорчука. І хоча він і провів порівняння нинішньої ситуації з розрухою періоду Другої світової війни, під час якої також «будувалися театри», все ж показав своє розуміння, що у певних місцях Борисполя ще не має тротуарів, освітлення, окремі дороги перебувають у жахливому стані (близько 50 кілометрів бориспільських доріг взагалі не мають асфальтного покриття), і «займатися фонтаном нібито недоречно». Однак говорячи про «стратегію розвитку» нашого міста, його обличчя та привабливість, Анатолій Федорчук наголосив, що тенденція щодо майбутнього будівництва фонтану збережеться. Варто нагадати, що попередня сума, яка була виділена містом на таке будівництво, становить 3 млн. гривень.

А ось голову земельної комісії переобрати вдалося

Ним став депутат Микола Костянець. Варто зазначити, що це сталося раптово для більшості депутатів. Попередньо депутатом Ярославом Годунком пропонувалася на цю посаду кандидатура Людмили Кулик. Однак міський голова та промерівська більшість вносити до порядку денного питання про переобрання голови постійної депкомісії з питань індивідуального будівництва та землекористування не мало наміру, адже претензій до головування попереднього очільника комісії Сергія Снєжка висловлено не було.
Все ж після того, як опозиційні депутати стали невдоволено покидати залу засідань, несподівано на вказану посаду була запропонована кандидатура Миколи Костянця, що їх влаштувала. Тож питання про переобрання голови земельної комісії було-таки включено до порядку денного сесії, і в результаті маємо її нового очільника. Причини недовіри окремих депутатів до попереднього голови цієї комісії С. Снєжка озвучені не були.

До складу виконачого комітету увійшли діти чинних депутатів

Схоже, революційні зміни в країні докотилися і до складу виконавчого комітету Бориспільської міської ради, проте торкнулися не його працівників, а лише його членства, та й то — не у вигляді переобрання, а додання! Отже, додатковими членами виконкому депутатська більшість затвердила Дмитра Віцюка, Владислава Пилипчука, Ларису Сороку, Юрія Сорокалата, Ігоря Шалімова та Олександра Щура. Наскільки успішно такий склад працюватиме — невідомо, адже переважна і водночас промерівська більшість і там залишилася.

Заслуховування доповіді по нещодавно побудованому «БГЦ» було відкладене

Слухання доповіді з питань новозбудованого «Багатофункціонального громадського центру», про проведення якого було вирішено на попередній сесії МР і стояло нині в кінці порядку денного, було також відкладене, хоча керівництво управління архітектури та містобудування нібито й було готове доповідати. Через напружену ситуацію під час пленарного засідання, спричинену взаємозвинуваченнями між депутатами і навіть спроб фізичних розбірок між собою, виснажений депутатський корпус не наважився розпочати слухання, відклаши його на наступне пленарне засідання, яке має відбутися у травні.

Вадим ШАПОШНІКОВ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.