(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Анатолій Вітів: «Українці не уповноважували Порошенка вести сепаратні переговори з терористами»

  • 26 червня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 148
  • Автор: admin
  • 0

Ні Майдан, ні українське суспільство, ні ті солдати, які зараз, ризикуючи своїм життям, воюють на Донбасі і відстоюють територіяльну цілісність України, не давали Президенту України Петру Порошенку мандат на сепаратні переговори з терористами. Про це заявив народний депутат фракції Всеукраїнського об"єднання «Свобода» Анатолій Вітів, коментуючи факт переговорів з терористами у Донецьку 23 червня 2014 року за участі Віктора Медведчука, Нестора Шуфрича, Леоніда Кучми, Олега Царьова і представників ДНР та ЛНР.

«Мене, як громадянина України, не може не обурювати вчорашня поява таких одіозних персон, як Кучма, Медведчук, Шуфрич, Царьов на офіційних переговорах про перемир"я з тими, хто вбиває українців. Ці особи давно мали б відповідати за свої вчинки перед судом і українським народом, а не сидіти за столами. Проте, за інформацією ЗМІ, сьогодні ворог української незалежності і кум Путіна Віктор Медведчук активно відвідує Адміністрацію Президента. Оголошене Президентом перемир"я сепаратисти не виконують, а використовують його для відновлення своїх сил і продовження нападів на українських військових. Все, що відбувається зараз, дуже схоже на зраду Революції гідності. Українці чекають на рішучу відсіч інтервентам і люстрацію влади, а не на реінкарнацію постатей з минулого і формування корумпованої олігархічної республіки», — прокоментував ситуацію свободівець.
Анатолій Вітів констатував, що загалом динаміка розвитку подій на Донбасі і в українському політикумі є невтішною: «Треба визнати, що одностороннє припинення вогню, ініційоване Президентом, плавно переходить у переговори з російськими терористичними бандами. Якщо така тенденція у політиці Адміністрації Президента Петра Порошенка збережеться, то найближчим часом це призведе до легалізації сепаратистів як однієї зі сторін переговорів і відмову від активних наступальних дій українських Збройних сил. У подальшому це загрожує, як мінімум, перетворенням Донбасу у другу Абхазію. Оскільки ні РНБО, ні Адміністрація Президента не може пояснити, що на переговорах робив Віктор Медведчук, то це ще більше посилює тривогу за долю України і змушує констатувати, що Майдан нічому не навчив багатьох політиків».

Прес-служба ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.