(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Подолаємо корупцію разом!

  • 26 червня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 165
  • Автор: admin
  • 0

Дорогі земляки!

На тлі безлічі існуючих повсякденних проблем, масштабних зовнішніх загроз факти зволікання, пошуку неіснуючих причин невиконання або відвертої затримки вирішення чиновниками ваших питань з метою спонукати вас до незаконної винагороди за виконання ними своїх прямих обов’язків є неприпустимими. У світлі останніх подій та очікуваних змін такі дії причетних до влади осіб повинні виглядати не тільки злочинно, а й цинічно.
Запит суспільства на забезпечення нового рівня взаємостосунків між владою, громадянами та підприємствами є величезний, тому реакція на спроби збереження чи повернення злочинних схем повинна бути миттєвою і жорсткою.
Наскільки своєчасними й ефективними можуть бути дії щодо усунення причин виникнення зловживань, залежить від готовності громадян співпрацювати з органами влади, що перебувають зараз на стадії формування. Чіткі сигнали про факти вимагань винагород від вас зокрема чи організацій загалом, що направлятимуться безпосередньо голові Бориспільської районної державної адміністрації, можуть стати тією перепоною для продовження цієї ганебної практики на території Бориспільського району. Тож, як голова Бориспільської районної державної адміністрації, пропоную співпрацю з громадою району у питанні подолання корупції на всіх рівнях. Звертаюся до всіх громадян, громадських об’єднань з проханням негайно повідомляти мені про факти зловживань, вимагань винагород державними установами та окремими службовцями.
Надана інформація стане підставою для проведення ґрунтовного аналізу діяльності відділу, служби чи службовця, стосовно яких надходитиме інформація.
Гарантую, що факт звернення ніяк не позначиться на подальшому вирішенні питання, яке стало причиною звернення, і за бажанням залишиться конфіденційним.

З повагою,
голова Бориспільської районної державної адміністрації
Віталій ГОРДІЄНКО

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.