(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Про користь домашнього вина

  • 28 липня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 438
  • Автор: admin
  • 0
Вино – один з найдревніших алкогольних напоїв у нашому світі і, не зважаючи на негативний вплив алкоголю на організм, по сьогоднішній день залишається вельми популярним. З давніх-давен вину приписували чудодійні властивості, і сучасна наука це доводить. Як виявилось, при помірному вживанні, воно може принести користь нашому організму.  Питання в тому, що користь може приносити лише справжнє вино, а те, що пропонують покупцям полиці наших магазинів, в більшості випадків суміш виноматеріалів, цукру та етилового спирту. Тому тим, хто хоче спробувати справжнього вина, не залишається нічого іншого, як виготовити його самотужки.
   Як відомо, приготувати вино можна не лише з винограду. Для цієї цілі підійдуть будь-які ягоди  або фрукти. Доречі, залежно від того які компоненти ви використали для приготування, таким і буде лікувальний ефект від вашого напою. Наприклад, користь домашнього вина з яблук полягає у високому вмісті пектинів і, такого важливого для щитовидної залози, йоду, до того ж воно відмінно виводить з організму зайві солі. А чорничне і сливове вино можна пити тим, хто бажає відновити нормальну роботу кишківника. Вина, приготовані на основі чорної смородини, горобини і ще ряду ягід, дуже корисні для зміцнення стінок кровоносних судин. Це обумовлено великим вмістом в них вітаміну Р. Напій з горобини також дуже позитивно впливає на стан хворих цукровим діабетом. Малина, чорниця і суниця здатні збагатити організм залізом і саліциловою кислотою. Ну і, звичайно ж, королем у приготуванні домашніх вин є виноград. Користь від такого вина величезна: воно є прекрасним профілактичним засобом проти таких захворювань як інфаркт та інсульт,а крім того допомагає у боротьбі проти злоякісних пухлин. Ресвератрол – речовина, що входить до складу вина, здатна впливати на процеси старіння клітин тіла, а рубідій, що теж є складовим елементом виноградного напою, відомий своєю властивістю виводити радіацію з організму. Крім того завдяки все тому ж вину можна уникнути утворення сечокам’яної хвороби і зміцнити кістки.
    Напротязі століть технологія виготовлення вина фактично не змінилася: отримати сік, дати йому забродити, а потім додати цукор. Дехто, правда, обходиться й зовсім без цукру… Насправді рецептів виготовлення вина доволі багато, хоча різняться вони лише невеликими нюансами. Бажаючі можуть легко відшукати їх у літературі по виноробству чи у мережі Інтернет. Як правило готовий до вживання напій можна отримати вже через 30-40 днів. Звичайно, з першого разу може і не вийти, але при наявності завзятості і оптимізму, ви неодмінно доб’єтеся результату. А після дегустації власноручно зробленого напою вам вже навряд чи  захочеться купувати вино в магазині. Головне не забувайте, що зловживання навіть домашнім вином може стати не профілактикою захворювань, а шляхом до алкоголізму.

Володимир Петренко

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.