(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Як почистити клавіатуру комп'ютера

  • 28 липня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 164
  • Автор: admin
  • 0
Перед початком яких-небудь дій, прочитайте інструкцію виробника. Часто в таких інструкціях описаний процес очищення, і варто виконувати ці вказівки.
Якщо ж в інструкції немає детального опису очищення, приведена нижче порада допоможе вам почистити клавіатуру комп"ютера. Цей спосіб підходить для більшості клавіатур і не вимагає особливих знань.
Засоби, необхідні для очищення : тканина без ворсинок, суха ганчірка, рідина для очищення, ватні тампони, пилосос з плоскою насадкою.
Насамперед відключіть клавіатуру від живлення. Переверніть її клавішами вниз і потрусіть, це дозволить великим частинкам бруду випасти. Для кращого ефекту понатискайте на клавіші. Далі використайте пилосос в режимі видування, щоб видалити застряглі частинки.
Після цього, нанесіть рідину для очищення на ватний тампон, і протріть бічні і зовнішні сторони клавіш. Також, змочіть тканину без ворсинок тією ж рідиною, і ретельно протріть усю поверхню клавіатури. Важливо: тканина має бути злегка вологою, а не мокрою.
Наступним кроком слід витерти поверхню сухою ганчіркою або серветками. На цьому поверхневе очищення завершене.
Для повного очищення клавіатури, необхідно зняти клавіші. Зробити це досить легко за допомогою викрутки: підколупніть клавішу і вона легко зніметься. Важливо запам"ятати розташування усіх клавіш і не докладати великих зусиль при їх зніманні. Далі йде схожа процедура, як і з поверхневим очищенням. Видаліть пилососом увесь бруд і протріть поверхню ганчіркою з миючою рідиною. Кожну клавішу слід окремо почистити і потім поставити на своє місце.
Після цього у вас буде чиста клавіатура. Таке очищення необхідно виконувати хоч би раз на місяць, що дозволить продовжити термін її служби.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.