(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Російський актор втомився чекати, коли «народ порозумнішає» і взяв канадське громадянство

  • 31 липня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 234
  • Автор: admin
  • 0
Відомий російський актор Олексій Серебряков вже оформив канадське громадянство. І в Росію буде приїжджати лише на зйомки, по робочій візі.
Зірка «Бандитського Петербургу» заявив, що не хоче більше чекати, коли народ порозумнішає, пише Преса України.
— Часто в Росії кажуть про те, що посмішки в західних країнах штучні. Але мені вже краще штучні усмішки, ніж щира злість, — підкреслює актор.
Олексій Серебряков пояснює, чому в Росії як і раніше авторитаризм:
— У нас абсолютно рабська психологія! А демократія — це відповідальність. Народ у кращому випадку делегує когось у владу. Мовляв, ось ми тебе обрали — ти за все відповідай, вирішуй наші проблеми! Демократія — це прийняття рішення на основі знань, чіткого розуміння, між чим і чим ти вибираєш. А я особисто не бачу сьогодні повального бажання людей утворюватися, розвиватися, підвищувати свою кваліфікацію, працювати і, врешті-решт, нести відповідальність, у тому числі за країну, за владу. А тих, хто хоче — крапля в морі, — зазначає актор.
Олексій Серебряков мріє, щоб його діти росли у світі, де цінуються знання, працьовитість і де «необов"язково штовхатися ліктями, грубіянити, бути агресивними і боятися людей».
— Вулична ідеологія цивілізованої країни — це доброзичливість і терпимість, те, чого так бракує у Росії, — вважає Серебряков. — На жаль, тут, як би я не ізолював своїх дітей, від хамства й агресії їх не захистиш. Це в повітрі. Хам переміг.

intvua.com

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.