(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

У «Борисполі» з 30 липня будуть оглядати усіх, хто перебуває на території аеропорту, а не лише пасажирів

  • 31 липня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 196
  • Автор: admin
  • 0
Міжнародний аеропорт «Бориспіль» вводить додаткові заходи безпеки, які торкнуться не тільки пасажирів, а й осіб, що прибули їх зустрічати та проводжати. Про це порталу «112.ua» повідомили в прес-службі аеропорту.
«З метою підвищення рівня безпеки в аеропорту «Бориспіль» з 0:00 30 липня 2014 року контроль на безпеку буде проводитися для всіх відвідувачів аеровокзальних комплексів — як пасажирів, так зустрічаючих і проводжаючих», — йдеться в повідомленні.
Для цього на всіх вхідних групах зон прибуття і відправлення будуть встановлені додаткові пункти контролю. «З метою розмежування потоків пасажирів у зоні прибуття і відправлення одна вхідна група буде працювати на вхід в термінал, інша — на вихід. Враховуючи посилення заходів безпеки та необхідність перевірки всіх громадян, які перебуватимуть в аеровокзальних комплексах, прохання до пасажирів прибувати на реєстрацію заздалегідь», — наголосили в прес-службі «Борисполя». В аеропорту також нагадали, що реєстрація пасажирів закінчується за 40 хвилин до відправлення рейсу.
Крім того, на території привокзальних площ, терміналів та пунктах контролю будуть посилені заходи безпеки силами МВС, а також відповідних підрозділів аеропорту та суміжних організацій.

ua.112.ua

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.