(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Конкурс дитячого малюнку посприяв вираженню громадянської позиції

  • 31 липня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 226
  • Автор: admin
  • 0
Сьогодні, як ніколи, першочерговим пріоритетом кожного громадянина України є усвідомлення сили свого впливу на формування майбутнього України — суспільства з розвиненими економічними, політичними, духовними та іншими відносинами і зв’язками, яке взаємодіє з державою та функціонує на засадах демократії і права. Цього можливо досягнути лише шляхом підвищення обізнаності громадян своїх прав та обов’язків. Адже люди, які усвідомили особисту відповідальність і персональні збитки від корупційних схем охочіше й ефективніше зможуть скористатися своїм правами громадянського контролю та допомогти, у першу чергу, собі, а також державі, у подоланні корупції як соціально-політичного явища.
Виражаючи свою активну громадянську позицію та підтримку процесу побудови свідомого громадянського суспільства, на виконання закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та підтримку законопроекту № 2802 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення національного законодавства у відповідність до стандартів Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією» громадська організація «Центр соціального лідерства» (м. Київ) провела Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Дитинство — територія безпеки».
Від Бориспільської МЦБС участь у конкурсі взяла наша читачка Діана Урсан. Малюнок «Нелегальний перетин кордону» виконаний олівцем. Діана отримала Диплом учасника конкурсу, а Бориспільська міська центральна бібліотека — Подяку від Центру соціального лідерства.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.