(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Володимир Борисенко підтримав футболістів

  • 25 вересня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 317
  • Автор: admin
  • 0
Хто спортом займається, той сили набирається! А хто підтримує спорт-сменів, той інвестує майбутнє нації. Для депутата міської ради Володимира Борисенка підтримати дитину, яка захоплюється спортом, є одним із основних завдань. За його підтримки у Борисполі 20 вересня відбувся футбольний турнір «Майбутнє для дітей». У спортивному змаганні взяли участь команди з Броварів, Щасливого та Борисполя. Чемпіонами турніру стали вихованці ФК «Каскад» (м. Бровари) віком від 6 до 7 років, учні ФК «Бориспіль» віком від 8 до 9 років, а також найзавзятіші хлопці з ФК «Княжа» (с. Щасливе), яким по 10–12 років. Почесних нагород удостоїлися найкращі форварди і воротарі.

Усі футболісти були нагороджені кубками та медалями, а в якості заохочувальних подарунків отримали солодощі. Меценат свята Володимир Борисенко отримав від вдячних організаторів Подяку за благодійний внесок у розвиток спортивної галузі міста. Володимир Костянтинович особисто вручав медалі та кубки молодим спортсменам, зичив їм нових перемог, наставляв не зупинятися на досягнутому та хвалив дітей за їхні спортивні успіхи. Депутат впевнений, що здоровий спосіб життя — запорука успішного майбутнього.
— Я почав займатися спортом у 90-ті роки, — згадує Володимир Борисенко. — Брав участь у різних спортивних змаганнях за честь школи — у футболі, волейболі, плаванні, легкій атлетиці, професійно займався вільною боротьбою. На жаль, дуже багато моїх друзів припинили спортивну кар’єру через те, що не було належної підтримки. Тому вважаю за необхідне підтримувати прагнення кожного молодого спортсмена, стимулювати нагородами. У дитини, яка отримала кубок або статуетку, очі сяють, обличчя випромінює радість... І ти розумієш, що вона працюватиме далі, впевнено йтиме до перемоги, прославлятиме рідну землю і всю Україну!

Олеся СЛАВСЬКА

Фото автора

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.