(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Народний депутат-«свободівець» зустрівся із селянами Гнідина

  • 25 вересня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 247
  • Автор: admin
  • 0
Минулої п’ятниці до Гнідина приїздив народний депутат України від ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко, який провів зустріч з представниками сільської громади. Напередодні до «свободівця» звернувся мешканець села з приводу перейменування тут вулиці Леніна у вулицю «Героїв Небесної сотні».
Сільський голова Олександр Лазаренко розповів, що до нього звернулася частина мешканців вулиці Леніна щодо її перейменування. Рішенням сільської ради у відповідь на численні звернення громади було ухвалено: вулиці «Героїв Небесної сотні» у селі Гнідин бути!
Однак громаду турбує документальний процес перейменування, бо ніхто не погоджується змінювати адресу місця проживання у паспорті, державному акті на землю та іншій документації. Народний депутат запевнив, що люди можуть змінювати назву вулиці, не змінюючи документів, окрім запису в паспорті, хоча і це не буде проблемою, оскільки сільський голова пообіцяв посприяти у вирішенні цієї проблеми.
«Свободівець» переконав громаду, що назва має бути обов’язково змінена, бо не можна бути гідним нащадком своїх батьків, яких знищував Ленін і його ідеологія, якщо ти живеш на вулиці, що носить ім’я ката українців: «Я готовий бути гарантом того, що в процесі перейменування власність громадян буде недоторканою, що в них не виникне жодних проблем зі зміною документів, окрім запису в паспорті. Я особисто посприяю у виготовленні табличок із назвою вулиці та допоможу повністю завершити процес перейменування» — наголосив пан Ігор.
Народний депутат поінформував місцеву громаду про ситуацію на сході України, в парламенті, щодо позачергових виборів та дав вичерпні відповіді на поставлені запитання.

В. ОШУМОК

Фото В. Шапошнікова

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.