(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Перша «Вишиванка» Любові Костянець

  • 05 лютого 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 297
  • Автор: admin
  • 0
28 січня у відділі «Сучасний Бориспіль» Бориспільського історичного музею відбулася презентація збірки поезій Любові Костянець «Вишиванка». 
Творчу зустріч з автором книжки організував старший науковий співробітник музею Володимир Литвин. На презентацію завітали відомі бориспільські поети Микола Боровко та Петро Дениско, які висловили свої враження від поезій, побажали авторці успіхів і натхнення. Зокрема, Микола Боровко відзначив чудовий дизайн збірки, відчуття краси і кольору у творах Любові Костянець; звернув увагу на щирі дитячі вірші. А маестро Петро Дениско пообіцяв написати пісню на слова поетки.
«Вишиванка» — перша поетична збірка Любові Костянець. Потужній ліричний струмінь представлено тематично пейзажною, філософською, інтимною та дитячою поезією. Назва збірки якнайкраще відповідає духу і настрою самої поетеси, адже глибоко розуміє і розшифровує код народної пам’яті. Її поезія несе у світ справжність і щирість поетичного самовираження і самоствердження,» — так зазначив в анотації редактор видання Володимир Литвин.
Приємно, що збірка побачила світ саме у бориспільському видавництві ПП «Люксар».
Лариса ГРОМАДСЬКА
 
Фото В. Олійник
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.