(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Благодійний концерт Сергія Василюка

  • 12 лютого 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 284
  • Автор: admin
  • 0
5 лютого в «Українському Домі» столиці відбувся благодійний концерт лідера гурту «Тінь Сонця» Сергія Василюка для українських бійців-добровольців та активістів волонтерського руху, що спрямовують свої зусилля на підтримку українського війська, а також для усіх патріотів, людей, які не байдужі до долі своєї держави.
Це був теплий вечір вдячності кращим синам України, а також свято української визвольної пісні — від давніх козацьких часів до сьогодення. Сергій Василюк виконував композиції з репертуару гурту «Тінь Сонця», а також українські народні пісні («Засвіт встали козаченьки», «Ой, ти місяцю…»). Варто відзначити, що твори, які прозвучали на концерті, не залишили байдужими людей різного віку: поряд з патріотичними композиціями («Меч Арея» Живосила Лютого, Гімн українських націоналістів) звучали ліричні і романтичні мелодії. Сергій виконав цілий ряд власних пісень («Козаки», «Героям Крут», «Вишневий садок», «Народна війна», «Козача могила», «По вранішній зорі» тощо).
На концерті були присутні найрідніші люди співака, зокрема його батьки. Підтримати Василюка і висловити йому разом із слухачами щиру вдячність прийшли відомі люди: письменники Василь Шкляр та Роман Коваль, народний депутат Юрій Левченко. Зокрема, дослідник визвольних повстань українського народу проти московської окупації початку ХХ століття Роман Коваль назвав співака щирим козаком, мудрою людиною, яка вивчає історію України і прагне передати її наступним поколінням. А Василь Шкляр назвав Василюка одним із найвизначніших співаків сьогодення і висловив сподівання, що незабаром саме українські виконавці заполонять ефір радіо і телебачення.
Особливим гостем творчого заходу був боєць батальйону «Донбас», бандурист Данило Мельник, який попросив присутніх вшанувати хвилиною мовчання полеглих на війні Героїв. Він виконав українську народну піню «Стоїть явір над водою» та пісню про козацьку славу своєї мами Марії Олексіївни, яка виховала трьох синів-воїнів.
Нагадаємо, що гурт «Тінь Сонця» також можна віднести до волонтерів, адже команда неодноразово брала участь у концертах в підтримку Української армії, а її лідер-вокаліст Сергій Василюк уже встиг дати не один десяток концертів на вишкільних полігонах, а також безпосередньо в зоні бойових дій (Дебальцеве, Краматорськ, Карачун, Амвросіївка, Волноваха, Маріуполь та ін.).

Лариса ГРОМАДСЬКА

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.