(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Творити добро має кожен, і це ніколи не пізно зробити

  • 12 лютого 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 312
  • Автор: admin
  • 0
Майже рік на Донбасі триває АТО, а фактично — війна. І що не день, то надходять сумні звістки про загиблих і поранених. Жахливе протистояння наростає. У цьому мала змогу переконатися особисто. Переосмилити побачене, почуте, пережите в зоні АТО дуже складно. Адже реальність війни надто жорстока. Жителі різних реґіонів нашої держави, в тому числі й Бориспільщини, не залишились байдужими до проблем нашої держави.

Зокрема, у нашому районі утворилися кілька волонтерських організацій, які збирають та особисто передають усе необхідне для наших бійців. Серед них і наша громадська організація «Бориспільська Січ», яку очолює приватний підприємець із Сошникова Олександр Болькін. На нашому рахунку вже близько 20 поїздок у зону АТО. Неодноразово там побувавши, переконалася, що патріотизм українців з кожним днем лише укріплюється. Нещодавно повернувшись з чергової поїздки, ми привезли для всіх наших земляків щиру вдячність за постійну підтримку і допомогу нашим бійцям.
Хотілося б вкотре вклонитися всім жителям Вишеньок, Дударкова, в тому числі й школярам. Зокрема за неодноразову допомогу — небайдужим вишеньківцям: Марії Романюк, яка допомагає продуктами, в’яже шкарпетки для воїнів і разом з подругами виготовляє випічку, також висловити особливу вдячність Вірі Савон із сім’єю, Людмилі Шинкаренко, Ользі Кучеренко, воїну-афганцю Віктору Видиборцю, Ользі Видиборець та всій її родині, Вірі Чепурко, Галині Масло та багатьом іншим жителям цього села.
Дударківські активісти, серед яких колектив сільської школи, батьки на чолі з директором Миколою Денисенком, також з перших днів долучилися до волонтерства. Активно допомагають ще з літніх канікул учні 11 класу Дударківської ЗОШ Артем Коваль, Віталій Коваль, Євген Сидоренко, Дмитро Компанець, Олексій Клишовець, Олег Карпець, класні керівники, приклад яких унаслідували інші класи, — Людмила Калита, Валентина Довженок. Юні дударківці відправили бійцям новорічні подарунки, виготовлені власноруч. Треба було бачити ту радість, точніше, сльози радості воїнів. Певно, вони відчули тепло юних рук і сердець. На знак вдячності захисники передали дударківцям прапор України з автографами, побажаннями любити Україну та запевненнями, що нізащо її не зганьблять.
Пенсіонер Олексій Зорка передав на передову бійцям бідон меду, аби хлопці не хворіли. А дівчата з м’ясного павільйону центрального ринку постійно передають бійцям сало з часником аби хлопці були ситі. Сільські активісти Надія Рогач та Паша Сидоренко, які одні з перших організувала односельців для надання всебічної підтримки бійцям, родини Олександра Трикоза, Олександра Шубіна, Миколи Артюха, Ніни Носулько, Марії Петровської, Наталії Ярини, Юлії Коваль, Ірини Діденко, Віри Денисенко, Олени Голець, Ольги Конопліч, Володимира Червоняка, сільські депутати П. О. Савченко, С. М. Тищенко, І. К. Сидоренко щоденно дбають про бійців. Звідси у зону бойових дій, зону АТО, на першу лінію оборони вже відправлено 10 вантажівок з провізією, одягом, обмундируванням.
На наше депутатське звернення також відгукнулися і надали вагому допомогу в Департаменті Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви.
Особлива вдячність від бійців за допомогу депутатам Бориспільської районної ради Владиславу Байчасу, Олександру Зубчуку, Андрію Мазуру, Ігорю Левтуну, Оксані Сердюк, керівництву та працівникам Бориспільського лісгоспу, ПП «Землемір»-2010, ТОВ «Нива Переяславщини», ФОП «Рядинська», ПП «Екватор», ПП «Інтеграл Полюс», ТОВ «Вертикаль», ТОВ «Укртепло», ТОВ «Старинська птахофабрика», ПК АНТ «Україна» та багатьом іншим за теплі речі (термобілизну, светри, рукавиці, шапки, термочоботи, військове спорядження, електростації, бензопили, біноклі, дальноміри, берці, дощовики, спальні мішки та ін.) — в чому воїни мають найбільшу потребу. Бо життєве кредо тих, хто допомагає, — не залишитися байдужими! Тож і допомагають конкретними справами, доки на рівні держави налагодиться підтримка наших бійців та цивільного населення.
Їдучи з передової, щораз замислюємося: спокій нашого краю не порушують вибухи снарядів, мін та гранат, не гинуть люди від пострілів терористів. Величезне щастя жити в мирному краї. Щоб і надалі жити й працювати, ростити дітей та онуків під мирним небом. Тому звертаємося до всіх жителів нашого району: не будьте байдужими до проблем інших людей та держави в цілому. «Наша хата скраю» — це принцип черствих і бездушних людей, які існують, а не живуть, яким не дано зрозуміти й відчути сенс таких понять, як Любов до ближнього, Чуйність, Патріотизм.
Шановні земляки! Сьогодні, як ніколи, творити добро має кожен і це ніколи не пізно зробити. Долучайтеся до волонтерського руху за місцем проживання, роботи, навчання. У кожного свій шлях, свої можливості щодо підтримки нашої армії сьогодні. І пам’ятайте, що жодна волонтерська організація не може бути комусь конкурентом. Добра і любові до Батьківщини ніколи не буває забагато. Найближчі наші плани — знову до бійців на передову, звідки хлопці дзвонять, дякують і чекають на нашу допомогу.
Ми їздимо в конкретні батальйони, бригади, роти розвозимо гуманітарну допомогу у найвіддаленіші куточки бойових позицій, стараючись не лише привезти необхідні речі, а й передати частинку тепла з кожного дому, листи, дитячі малюнки, солодощі. Це дуже підтримує хлопців.
Повертаючись, уже маємо списки потреб найнеобхіднішого, починаючи з побутових дрібниць, таких як мило, закінчуючи пристроями нічного бачення, біноклями, аптечками тощо.
Перебуваючи на відпочинку, бійці з Рогозова Анатолій Кохно та Микола Джеря з дружиною Тамарою зайшли до мене, аби ще раз особисто подякувати всім за всебічну підтримку. Незабаром — на передову.
Наші контакти: 097-735-98-50, 050-659-75-95.

Наталія АНДРОЩУК,
депутат Бориспільської районної ради від ВО «Свобода»,
волонтер

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.