(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Чому рідіють ряди «Батьківщини»? Розгін «стукачів» чи кадрова заміна

  • 19 лютого 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 180
  • Автор: admin
  • 0
Вибори — найгарячіша пора не тільки для тих, хто прагне потрапити в щільні ряди законодавців, а й для тих, хто намагається заробити на виборчій компанії. Робота в штабі: роздача листівок, агітація, підрахунки голосів на виборах...
 
Зазвичай, за послуги таких новоявлених «піарників» платять чимало і вчасно, але бувають і «кидали», які обіцяють щедру винагороду, але до оплати праці справа так і не доходить. І одна ситуація, коли з таким ставленням стикаються люди з вулиці, а інша — це коли жертвами партійного ідеолога стають навіть члени самої партії.
До нас у редакцію звернулися голови партійних організацій Київської області, які є членами ВО «Батьківщина» 10 і більше років, пройшли через суди і Майдан, яких виключили з партії і позбавили посад, лише за те, що, за їх словами, вони звернулися до Юлії Володимирівни з приводу того, що членам виборчих штабів досі не заплатили за роботу на парламентських виборах 2014 року.
У січні 2015 ошукані соратники «Батьківщини», яких три місяці годували обіцянками, зібралися біля стін Київського обласного штабу партії, з метою привернення уваги до їх проблеми і передати Юлії Тимошенко звернення з проханням розібратися, коли співробітникам штабів і членам виборчих комісій виплатять обіцяну винагороду за виконану роботу. Протестуючим стало відомо, що на нараді в Центральному штабі було озвучено, що розрахунки за вибори в Київській області проведені в повному обсязі. Після таких зборів усіх 11 керівників партійних організацій Київської області телеграмою викликали в Бюро Київської обласної організації. На засіданні якого голова обласної організації Костянтин Бондарєв в некоректній формі, називаючи людей, як вони стверджують, «тваринами», виніс їм догану, а вже 4 лютого вимогливих БЮТівців звільнили від займаних посад рішенням Київської обласної організації. Після чого, через 5 днів, 9 лютого всіх одинадцятьох виключили з партії рішенням Виконавчого Секретаріату партії. Всі подальші спроби домогтися справедливості, донести до лідера партії Юлії Тимошенко дану проблему виявилися безуспішними. На жодну із заяв реакції з боку Центрального штабу партії не було, як стверджують однопартійці самої Юлії Володимирівни.
Де шукати правду скривдженим і ошуканим людям і як достукатися до Юлії Володимирівни, яку вони захищали і приходу в Раду якій посприяли? Що ж це — кадрова чистка в рядах Тимошенко чи банальне службовий злочин на місцях?
З проханням прокоментувати ситуацію, що склалася, ГО «Україна без корупції» в телефонному режимі зверталася до приймальні депутата Верховної Ради Костянтина Бондарєва, якого вважають винним у ситуації, що склалася, центральний штаб ВО «Батьківщина» та ряд інших компетентних партійних організацій, але отримати відповідь так і не вдалося. Ми будемо інформувати читачів про те, як далі розвиватимуться події.
 
Олена Бабич,
спеціально для ГО «Україна без корупції».
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.