(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

ДСО збільшує кількість кнопок термінового виклику міліції

  • 10 березня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 257
  • Автор: admin
  • 0
Департамент Державної служби охорони здійснює заходи щодо збільшення кількості систем термінового виклику міліції у громадських місцях, що підключені до пультів централізованого спостереження ДСО.Завдяки цьому приладу, як відомо, цілодобово можна терміново викликати групу затримання, яка прибуває на місце виклику за лічені хвилини.
На думку т.в.о. начальника Департаменту ДСО при МВС України генерал-майора міліції Сергія Будника, сьогодні дуже важливо знати, про кнопку «Тривожний виклик міліції», яка може знаходитися у банках, аптеках, кіосках, які перебувають під охороною ДСО, а також в жилих будинках та у громадських місцях. Кожна людина, якій необхідна допомога працівників міліції, може скористатись нею. Наразі ведеться активна робота щодо збільшення таких систем термінового виклику міліції у громадських місцях.
- Більшість об"єктів, які охороняє Державна служба охорони, оснащені «кнопкою тривожного виклику міліції». Завдяки цьому приладу, у разі необхідності, цілодобово можна терміново викликати групу затримання, яка прибуває на місце виклику за лічені хвилини, – зауважив очільник Департаменту. – Сьогодні необхідно збільшувати кількість таких кнопок, адже ми бачимо результат роботи та допомогу кожній людині, якій довелось нею скористатись.
Тривожні кнопки встановлюються в місцях великого скупчення людей: в супермаркетах, ресторанах, в розважальних закладах. Ця послуга дозволить відразу викликати наряд швидкого реагування, якщо людина стала очевидцем протиправних дій, або сама жертвою правопорушення. 
- На сьогодні в Київській області встановлено 100 «кнопок термінового виклику міліції». Про це свідчить інформаційна табличка жовто-блакитного кольору, що розташована в закладах, які перебувають під охороною, розповів начальник Державної служби охорони Київської області, Василь Клименко.
Державна служби охорони нагадує, що, користуючись будь-якими послугами ДСО, ви забезпечите себе надійною та професійною охороною.

ДСО при ГУМВС України в Київській області

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.