Мова — душа кожної національності,
її святощі, її найцінніший скарб.
Іван Огієнко

" />  Мова — душа кожної національності,
її святощі, її найцінніший скарб.
Іван Огієнко

" />
(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Рідна мова барвінкова

  • 05 березня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 296
  • Автор: admin
  • 0
Україна! Скільки милозвучності тільки в цьому слові! Багатство рідного краю займає особливе місце в наших серцях. Це відносно маленька за територією краплинка сонця на карті світу. Вона осяяна багатовіковими традиціями, піснями та історією.
Справжнє свято рідної мови з віршами, піснями, посмішкою подарували старшокласникам ЗОШ № 1 гімназисти, згуртовані Ольгою Кацан. Милували око дівчатка у вишиванках і віночках, які освідчились у любові до рідної  прабатьківської мови — співучої, солов’їної, барвінкової .
На заході лунали вірші та пісні про мелодійну, співучу рідну мову. Гість зустрічі український громадсько-політичний діяч, науковець, дипломат, професор, співавтор з Левком Лук’яненком «Акту проголошення Незалежності України», один із засновників Народного Руху України та перший голова його Чернівецької крайової організації, автор книг «Не мовчіть і вас почують» , «Одного відкриття історія та хроніка» Леонтій Іванович Сандуляк закликав вивчати рідну мову, спілкуватись нею, читати книжки українських авторів. Він навів приклади використання рідної мови у побуті. Він зазначив, що наша мова — це криниця духовності і моралі, дзеркало українського менталітету, доброти, душевності і щирості.

Наталія КИРИК,
методист Бориспільської міської централізованої бібліотечної системи

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.