(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Провальну роботу Яценюка відзначили на світовому рівні

  • 12 березня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 284
  • Автор: admin
  • 0
Арсеній Яценюк і владна коаліція в особі «Народного фронту», «Блоку Порошенка», «Самопомочі», «Батьківщини» та Радикальної партії переконують нас, що ми йдемо в Європу, тому, мовляв, і зростають тарифи. Але вони чомусь забувають, що в Україні мінімальна зарплата зараз дорівнює 40 євро, тоді як у Польщі — 404, Словаччині — 352, Естонії — 355, Латвії — 320, Литві — 295, Румунії — 192, Молдові — 190 євро?
 
Чому, кажучи про підвищення тарифів та європейський рівень життя, уряд уникає теми європейського рівня доходів? У Європі на комунальні послуги йде до 20% зарплати. В нас же, після нового раунду зростання цін, йтиме від 50 до 100%. Хто буде оплачувати такі комунальні послуги? На тому рівні, до якого підняли сьогодні тарифи на газ, середня зарплата в Україні, на думку експертів, повинна становити 18 тисяч гривень. Але, як бачимо, жодних намірів підвищувати доходи населення в уряду немає.
Після Революції Гідності нам говорили: не можна критикувати нову владу — вона повинна попрацювати. Уряд Яценюка дійсно попрацював по повній програмі: долар — майже по 30 гривень, ріст комунальних тарифів у декілька разів, інфляція на рівні 90-х років, постійне збільшення державного боргу.
Провальну роботу Арсенія Яценюка вже відзначили на світовому рівні. За інформацією дослідження, яке оприлюднило всесвітньо відоме агентство Bloomberg, Україна зайняла 4 позицію серед 15 найбільш нещасних економік світу в 2015 році. За параметром «індексу нещастя» ми обігнали навіть Грецію!
Тим часом на початку березня українське суспільство отримало чергове «покращення життя» від уряду лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка. Мабуть, у приступі великої турботи про виживання українців Кабмін благословив з 1 квітня зростання цін на газ майже у шість разів. А щоби ще більше ускладнити і без того важке життя громадян, одночасно зростатиме вартість електроенергії: за 2 роки в 3,7 раза.
Такого стрибка цін на газ і електроенергію в Україні ще не було за всю історію! Ціну на газ для опалення підвищать до 3600 гривень за тисячу кубометрів. Але такий тариф буде діяти на обсяг до 200 кубометрів на місяць і лише в опалювальний сезон. Якщо ж використовувати понад 200 кубів на місяць (а в наших кліматичних умовах менше просто неможливо), то вони оплачуватимуться за тарифом 7188 гривень за тисячу кубометрів. Шалено зросте тариф і на електроенергію. Якщо зараз 1 КВт-год коштує в середньому 35,6 копійок, то в 2017 році вартуватиме 122,83 копійки.
Таким чином, лише за газ власникам звичайних приватних будинків у селі взимку доведеться платити мінімум 2000–3000 гривень за місяць! Вартість опалення одного квадратного метра у квартирах становитиме майже 16 гривень. За приблизними підрахунками, тільки за опалення, газ та гарячу воду власникам однокімнатної квартири доведеться викласти більше 800 гривень, двокімнатної — близько 1200 гривень, а трикімнатної — до 1600 гривень.
Арсеній Яценюк свідомо самоусунувся від відповідальності за соціальну сферу, дозволивши Нацкомісії з питань регулювання тарифів на енергетику і комунальні послуги приймати рішення щодо збільшення ціни на газ у 6 раз. Він, неначе Понтій Пилат, умив руки від ситуації з економікою, курсом гривні і зубожінням широких верств населення.
Намагаючись зняти з себе відповідальність, влада переводить стрілки на МВФ. Нам пояснюють, що таке підвищення було заплановано в меморандумі з МВФ, підписаному президентом, прем’єр-міністром, головами Мінфіну і Нацбанку в кінці лютого. Але насправді за цим твердженням приховується неспроможність і небажання уряду проводити справжні реформи в країні. Для уряду «професіонала» Арсенія Яценюка найпростіше підняти ціни і поставити за межу виживання мільйони українців, аніж підняти руку на всесильних олігархів і корупціонерів всіх часів.
Уряд не зміг і навіть не спробував домовитися про поетапне зростання тарифів. Ніхто не розібрався з корупцією в «Нафтогазі» та на підприємствах газового сектору, не полагодив діряві теплотраси, труби, не поставив лічильники на тепло. Пригадую, як будучи в опозиції, Яценюк заявляв про те, що в українські оселі переважно йде газ власного видобутку, а не імпортний, отже, його ціна є нижчою. Та про ці свої слова він, певно, забув.
Цей уряд, особливо ж його економічно-фінансовий блок на чолі з кандидатурою від «Самопомочі» Наталією Яресько, дискредитував себе безліч разів. І вже дискредитує всю країну. Такий уряд — це обслуговування інтересів олігархів і відмова від деолiгархізацiї економіки та боротьби з офшорами, на чому наполягає ВО «Свобода». Перенесення наслідків економічної кризи і тягаря війни на простих українців. Безвідповідальна економічна, фінансова та податкова політика. Відсутність реформ. Ось коротка характеристика його діяльності.
Така згубна політика Кабміну може призвести до того, що люди перестануть платити за послуги ЖКГ, бо в них просто не буде на це грошей. А зарплати заледве вистачить на продукти, ліки і транспорт, які теж подорожчали. Хіба такими мають бути справжні «реформи» і курс на Європу? 
Петро ГЕРАСИМЕНКО,
заступник голови Волинської «Свободи» 
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.