(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

У Борисполі Володимир Шовкошитний презентував книжки про Майдан

  • 12 березня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 292
  • Автор: admin
  • 0
Володими Шовкошитний — письменник, публіцист — вже не вперше знайомить бориспільців зі своїми книгами. Цього разу письменник завітав до Бориспільського музею з художницею Мариною Соченко, яка представила на огляд свої картини, на яких зображені портрети майданівців. Вона ж разом з поетесою Антонією Цвід є співавтором художнього альбому «Обличчя Майдану».
 
Окрім виданої книги про УПА «Білий кречет», письменник ознайомив з новими виданнями, як от — зі своєю книгою «Боривітри», присвячену Революції гідності, та творами інших авторів, серед яких «Армагедон на Майдані» Василя Базіва, «Руйнумо міфи!» Михайла Лукінюка, «Душа жіноча» Анатолія Дімарова, «На барикадах Кенгіра» Володимира Караташа (про повстання українських політв’язнів Степлага (Стєпного лагєря) Кенгір під Джезказґаном (Казахстан) — переважно колишніх членів ОУН і бійців УПА 26 червня 1954 року).
Презентація супроводжувалася спогадами про події на столичному Майдані 2013, 2014 років, безпосередніми учасниками яких були письменник Володимир Шовкошитний та художниця Марина Соченко.
Вадим ШАПОШНІКОВ
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.