(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Під час відпрацювання «Зброя та вибухівка» працівниками міліції Київщини вилучено незаконну зброю в столиці України

  • 12 березня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 282
  • Автор: admin
  • 0
З 12 лютого по 7 березня поточного року на території Київщини проводиться оперативно-профілактична операція «Зброя та вибухівка».
Мета операції – здійснення заходів спрямованих на стабілізацію соціально-політичної ситуації в державі, припинення діяльності і організованих груп і злочинних організацій, профілактику вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, недопущення фактів екстремізму та сепаратизму, документування фактів незаконного обігу вогнепальної зброї, боєприпасів і вибухівки, встановлення місць її виготовлення та каналів надходження в нелегальний обіг, у тому числі, через мережу Інтернет, а також розкриття кримінальних правопорушень, учинених і її застосуванням.
Так, у рамках операції, працівниками Бориспільського міського відділу було проведено санкціонований обшук квартири у столиці України. Правоохоронці виявили пристрої схожі на пістолет «Мagnum – 4R», «EKOL Lady Cal – 9мм» з магазином в якому знаходилися 4 набої калібру 9 мм з гумовими кулями та 59 набоїв калібру 5,6 мм.
В помешканні проживали двоє братів 35 та 40 років. Останні повідомили, що зброю вони зберігали з метою самозахисту, а пістолет «EKOL» був перероблений ними самостійно «кустарним шляхом» зі стартового на пістолет для відстрілу гумовими кулями.
Вилучені предмети направлено на дослідження. Правоохоронці з’ясовують обставини події та шляхи придбання вказаної зброї.
За даним фактом Бориспільським МВ ГУМВС України в Київській області розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) братам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. 
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.