(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Як потрібно любити Україну!

  • 26 березня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 148
  • Автор: admin
  • 0
«Ми навіть не уявляємо, наскільки нам пощастило, що у Борисполі за вікнами ніхто не стріляє, що на наших вулицях — мир. Тільки побувавши в зоні АТО по-справжньому це усвідомлюєш, — діляться своїми враженнями волонтери. — Дві доби практично без сну та відпочинку. У власному  «бусику», яким керували Тетяна Спасенко та Євген Мартинюк, були теплі речі, шкарпетки, «буржуйки», продукти харчування, цигарки, засоби гігієни, медикаменти та військове спорядження.
Враження від поїздки різні. Втомлені, бо майже дві ночі не спали, і за плечима понад 2000 кілометрів, багато нових знайомств і справжньої дружби, підтримки, витримки і самодисципліни.
З іншого боку, переповнює гордість за наших бійців, оскільки, поглянувши на те, у яких умовах вони перебувають, розумієш, як потрібно любити Україну, щоб служити у таких умовах. Побували на цей раз у селах Карлівка, Желанноє і намагалися доставити адресну допомогу бійцю із Рогозова у село Дослідне, де саме велися бойові дії (Донецька область), у міста Новойдар та Щастя (Луганська обл.), де було також «гаряче».
Умови, в яких проживають військові Збройних сил України дуже важкі, ситуація складна, але хлопці не скаржаться, і, повірте, наші бійці дуже скромні.»
Бориспільські волонтери Наталя Андрощук, Тетяна Спасенко та Євген Мартинюк роблять велику справу, допомагаючи нашим солдатам. Насамперед, волонтери допомагають бійцям на передовій. Біда та війна об’єднує людей. Луганщина і Донеччина, незважаючи на гучні заяви сепаратистів, переважно залишаються українськими. Й у цьому велика заслуга наших військових. Мужності і витримки цим хлопцям не позичати.
У наших воїнів мрія проста: перемогти, повернутися живими та неушкодженими. Щоб матір, батько, сестра, дружина та діти дочекалися їх. 
Головні традиції в зоні АТО — дружба, порядність, повага і звісно взаємодопомога.
Якщо  хтось бажає допомогти нашим військовослужбовцям, які нині перебувають в зоні АТО, — передати їм речі, продукти харчування, адресну допомогу — звертайтеся до волонтера Наталії Андрощук на тел. 097-735-98-50.
Велика подяка від наших солдат жінкам м’ясного павільйону бориспільського ринку «Центральний», які постійно передають сало з часником, дударківським активістам Василю Червоняку, Олексію Зорці, Паші Сидоренко, Надії Рогач, дирекції школи, Вірі Савон із Вишеньок,  які організовують у селі збір продуктів, теплих речей, шкарпеток та печуть домашні запашні пиріжки, депутату Бориспільської районної ради Оксані Сердюк із Рогозова, яка постійно передає  адресні посилки своїм рогозівським воякам. До речі, вони їх найбільше чекають.
На наше депутатське звернення також відгукнулися і надали вагому допомогу в Департаменті Патріаршої курії Української греко-католицької церкви та депутати Бориспільської районної ради Ігор Левтун і Владислав Байчас, які долучилися до організації поїздки.
Дорогі наші бориспільці, велика вам подяка за допомогу нашим воїнам — вони заслуговують нашої пошани за безмежну любов до України. 
Валерій АНДРОЩУК,
учасник поїздки, депутат районної ради від ВО «Свобода»
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.