(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«Свобода» вимагає відсторонення Яценюка на час розслідування фактів корупційних зловживань у Кабміні

  • 26 березня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 157
  • Автор: admin
  • 0
25 березня 2015 року активісти Всеукраїнського об’єднання «Свобода» прийшли до стін Кабінету Міністрів України з пікетом — націоналісти вимагають, аби керманич уряду дав відповідь на заяви голови Держфінінспекції України Миколи Гордієнка про корупційні зловживання в Кабміні на понад 7,5 мільярдів гривень. Також свободівці вимагають відсторонити Яценюка від виконання обов’язків на час розслідування цих фактів. Пікетувальники переконані: економічна система держави має працювати на благо нації, а не олігархів та казнокрадів.
Причиною для мітингу стала антинародна політика уряду Яценюка, а також оприлюднені нещодавно факти розкрадання урядом мільярдів гривень. ВО «Свобода» наголошує, що Яценюк на час розслідування цих фактів має бути відсторонений від виконання обов’язків, а якщо інформацію про мільярдні зловживання буде доведено, має подати у відставку та понести відповідальність передбачену законом.
Активісти принесли до будинку уряду макет кулі із пов’язкою камікадзе «Куля в лоб». За словами свободівців, вона має символізувати обіцянки Яценюка під час Революції гідности.
Народний депутат-свободівець Юрій Левченко наголосив, що в будь-якій європейській державі, аби було оприлюднено такі факти щодо злочинів Прем’єр-міністра, то він би вже давно подав у відставку. Натомість Яценюк, як зазначає парламентар від «Свободи», має нахабство ігнорувати оприлюднені факти його злодіянь.
На пікеті також виступив депутат-свободівець Андрій Іллєнко, який зазначив, що Генпрокуратура має розслідувати факти зловживань уряду. За його словами, не припустимо, аби безкарними лишалися такі масштабні злочини проти народу.
Такої ж думки дотримується й очільник «Свободи» на Сумщині Ігор Мірошниченко: «За міжусобицями олігархів якось лишаються непомітними мільярдні зловживання уряду. Це насправді величезний злочин, коли у людей забирають останні копійки, аби прогодувати військо, а влада такі ж суми попросту краде. ГПУ має негайно взятися за уряд та розслідувати, куди поділися мільярди гривень».
Водночас очільник Київської обласної «Свободи» Ігор Сабій у своєму виступі зазначив: «Яценюк зараз намагається нав’язати думку, що всі, хто його критикують, працюють на руку Москві. Насправді ж це Яценюк працює на руку Москви, провадячи свою антинародну політику та визискуючи пересічних українців. Кремль пішов на українців війною збройною, а Яценюк — соціально-економічною». 
Прес-служба ВО «Свобода» 
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.