(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Гірше громадського транспорту може бути тільки його відсутність

  • 03 квітня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 125
  • Автор: admin
  • 0
Щодня встигнути на роботу та без пригод повернутися додому, відвести дитину в школу чи до садочка, вчасно потрапити на прийом до лікаря, завести медикаменти старенькій бабусі або просто купити потрібні продукти… Якщо маєш особистий автомобіль — зовсім не проблема, а ось покладати надію на міський транспорт мешканці мікрорайону Лозівка міста Борисполя не можуть. До цього віддаленого мікрорайону на день курсують лише 4 рейси автобусів, тому часто мешканці масиву, що не мають «залізного коня», а серед них люди похилого віку, школярі, жінки, змушені повертатися додому пішки від Нестерівки, до якої прямує значно більша кількість рейсів.
До виконкому Бориспільської міської ради жителі мікрорайону, починаючи з лютого 2013 року, подали вже не одне колективне звернення з проханням запровадити додаткові автобусні рейси, однак ні відповідей, ні пояснень чи вирішення проблеми громада від міського голови не отримує. Нині жителі масиву звернулися за допомогою до Альянсу правозахисників «Верховенство права».
У кінці січня 2015 року громадська організація надіслала колективний лист та лист від голови Правління до виконкому Бориспільської міської ради, в якому ще раз зазначили про необхідність додаткових рейсів до віддаленого мікрорайону Лозівка. В усній розмові з юристами Альянсу правозахисників, мер пообіцяв надати додаткові рейси. Та стало лишень гірше: кілька днів автобуси не ходили зовсім.
Альянсу правозахисників міська влада все ж таки відповіла, що «відповідним рішенням виконавчого комітету міської ради від 27.01.2014 № 35 затверджено розклад руху автобусів на період з 24.02.2014 по 24.02.2019, яким встановлено час відправки від зупинки Лозівка в 6.50, 11.25, 14.55,17.55, на жаль, запровадження додаткових рейсів автобусів нині неможливе».
Згідно з Постановою Верховної Ради України «Про зміну меж міста Бориспіль», 7 березня 2002 року село Лозівка було включено у межі міста  Бориспіль Київської  області. Загальна площа мікрорайону — 250 гектарів; у перспективі розвитку мікрорайону планується зведення офісного та розважально-торгівельного центру, автосалону та готельного комплексу. Останнім часом активно ведеться забудова мікрорайону Лозівка житловими будинками індивідуальної забудови… Проте запровадження додаткових автобусних рейсів неможливе. 
Як довго жителі Лозівки будуть вимушені долати неблизьку відстань пішки — будь то в снігопад, хуртовину, дощ чи спеку? Чому міський голова Анатолій Федорчук нехтує інтересами громади? Чому, знаючи про цю гостру проблему, очільник міста навіть не намагається вирішити нагальну потребу? У місті проблема і, здається, комусь це дуже вигідно.
Всі розуміють, що в країні зараз важкий та переломний період, і якраз за те, щоб зламати систему, свавілля та беззаконня, ми і боролись. Бориспільцям потрібний мер, який захищає їхні інтереси і вирішує проблеми міста, адже хороший мер — це, в першу чергу, добросовісний господар.
Та поки питання залишається відкритим, жителі мікрорайону Лозівка мають лише одну мрію про можливість добиратися додому транспортом, а не пішки.
ЛІННИК М. А.,
голова правління  «Альянсу правозахисників «Верховенство права»
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.