(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Азаров аплодував би Яценюку

  • 23 квітня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 280
  • Автор: admin
  • 0
Нещодавно у ЗМІ (в тому числі в Бориспільській газеті «Вісті» — прим.ред.) з’явилася серія брудної низькопробної «джинси» проти ВО «Свобода», в якій усіляко возвеличують діяльність глави Кабміну Арсенія Яценюка та очорнюють усіх, хто посмів критично висловитися про роботу нинішнього прем’єра-«реформатора». 
 
Аналіз змісту статей дає підстави вважати, що замовником нікчемних маніпуляцій із громадською думкою є «Народний фронт» та середовище, наближене до нинішнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. А приводом для масової появи замовних публікацій, поза всяким сумнівом, став нещодавній корупційний скандал, який спалахнув після оприлюднення екс-головою Держфінінспекції Миколою Гордієнком фактів корупції в уряді Яценюка на суму 7,5 мільярда гривень. Гарячково і панічно намагаючись відвернути увагу суспільства від справедливих вимог розслідувати корупцію в уряді, верхівка «Народного фронту» назвала всіх, хто вимагає чесно і неупереджено розслідувати можливі корупційні зловживання в Камбіні, «агентами Кремля» і «маріонетками Путіна».
Коли перечитував «джинсу», яка вийшла в Україні, зокрема в кількох газетах Волинської області за підписами псевдонімів, у мене склалося враження, що ми й надалі живемо в час, коли при владі перебуває Кабмін Азарова, Янукович сидить у своєму Межигір’ї, а Партія регіонів є владною силою.
Стиль і зміст замовних статей дуже нагадує специфіку роботи Партії регіонів. У роки перебування при владі Януковича й Азарова у ЗМІ широко застосовували «джинсу» проти політичних опонентів. Тоді «Свободу» так само, як і тепер, у період урядування Яценюка, звинувачували у всіх бідах і в тому, що вона захищає українську мову. Нині «джинсу» — це потворне дітище Партії регіонів — вирішили воскресити. Але вже з ініціативи політичної сили, яка зараз має свого прем’єра.
Треба віддати належне піар-технологам Яценюка і «Народного фронту». Статті проти «Свободи» вийшли в найкращих традиціях режиму Януковича. Утім, я здогадуюся, звідки в Арсенія Петровича цей потяг до «джинси», і з кого він брав приклад.
2007 року нинішній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк тепло вітав тодішнього міністра фінансів в уряді Януковича Миколу Азарова з днем народження. У своїй вітальній промові Яценюк назвав Азарова справжнім державним чиновником.
«Я ніколи вам цього не казав, але ще в далекі 1990-ті роки, вже з тих часів у мене почав формуватися образ справжньої державної людини. Він у мене безпосередньо асоціюється винятково з одним прізвищем. Я не хочу нікого підняти або образити, але це прізвище Микола Азаров», — урочисто сказав теперішній лідер «Народного фронту» Яценюк.
Яценюк також додав, що хотів би, щоб його 60-річчя було таким же, як і в Азарова. Після цього він тепло обійняв і розцілував Азарова. На цьому дійстві були присутні Віктор Янукович, екс-міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова та екс-мер Києва Леонід Черновецький…
На відміну від брудних методів роботи замовників «джинси», «Свобода» завжди відверто декларує і заявляє про свою позицію. «Свободівці» не бояться відповідати за свої слова, висловлювати свої погляди, критикувати роботу влади і пропонувати власне бачення побудови України. Тому під нашими публікаціями завжди стоять підписи наших партійців, а не безликі псевдоніми, за якими виразно проглядаються довгі кролячі вуха.
Якщо уряд Яценюка так успішно бореться з корупцією, тоді чому результати опитування громадської думки, оприлюднені у квітні цього року, свідчать про протилежне?
Корупція в Україні в часи урядування Яценюка та керівництва МВС Арсена Авакова не лише не зменшилася, а навіть зросла. Про це свідчить порівняльний аналіз досліджень рівнів корупції в Україні, які проводили компанії «Transparency International», «Gallup International» та Центр Разумкова у 2013–2015 роках. Наприклад, 2013 року 47,3 % українців вважали, що судова система повністю корумпована. 2015-го така думка була вже у 66% українців — зростання становило майже 20 %. Аналогічну динаміку спостерігають і в інших сферах: правоохоронній — 45,5 % і 64 % (зростання — 18,6 %), державних органах — 44,9% і 56% (зростання — 11,1 %), медицині — 40,6 % і 54 % (зростання — 13,4 %).
Усього 15 % представників українського бізнесу вважають, що за останні півроку країна стала менш корупційною, тоді як погіршення ситуації відзначили 27,7 % респондентів. Більшість — 57,7 % — вважає, що ніяких змін не відбулося. Податкова служба, Держземагентство та ДАІ є найкорумпованішими органами влади в Україні. Також у десятку відомств-«корупціонерів» потрапили: митниця, Міністерство внутрішніх справ, обласні адміністрації, прокуратура, міліція, санітарно-епідеміологічна служба, Державна реєстраційна служба, суди, пожежна служба, медичні установи, Державна архітектурно-будівельна інспекція, міськвиконкоми.
У звіті Міжнародної дорадчої групи, яку створили Рада Європи та Україна для спостереження за розслідуванням подій на Майдані, зазначено, що затримання у справі розстрілу Майдану зривало саме МВС, яким керує представник «Народного фронту» і друг Яценюка Арсен Аваков. Міжнародні експерти чітко заявили, що МВС прямо перешкоджало переслідуванню головних підозрюваних у справі про розстріл на вулиці Інститутській.
Чи, може, Яценюк і його команда назвуть соціологів, експертів Ради Європи і всіх українців, які не бачать зрушень у боротьбі з корупцією, маріонетками Путіна, які заважають працювати?
Натомість усі звинувачення проти «свободівських» міністрів Ігоря Швайки та Андрія Мохника є надуманими. Їм не висунуто жодного обвинувачення. Тоді як звинувачення в корупції уряду підкріплюють численними документами. Коли ж «Свободу» звинувачують у тому, що вона нібито винна у війні з Росією, бо виступила за скасування закону Ківалова-Колесніченка, хочу нагадати, що цей ганебний закон і досі діє в Україні. Його скасування так і не підписав Олександр Турчинов. Але це не зупинило російську агресію.
У ті недалекі часи, коли Арсеній Яценюк не сидів у затишному кріслі прем’єра, а виступав на майданах, він запевняв, що боротиметься за скасування антиукраїнського закону. Але, коли прийшов до влади, його позиція змінилась, і він забув про те, що обіцяв людям. На відміну від лицемірної позиції «Народного фронту» і його лідерів, «Свобода» завжди виступала за єдину державну українську мову та її всебічний розвиток. Перебіг подій лише підтвердив нашу позицію: райони, де українську мову було фактично знищено, стали основними об’єктами російських загарбників.
Як казали мудрі люди, «на злодієві й шапка горить». У випадку Яценюка та його команди цей вислів можна, мабуть, перефразувати так: «На Сєні й шапка горить...».
Анатолій Вітів,
голова волинської «Свободи»
vgolos.com.ua
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.